TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Open/ Carlo Bollino: Lajmi për anulimin e vizës së Vasilit, i rëndë

Top Channel - 16.05.2019

Në emisionin Open të Eni Vasilit po diskutohet edhe rreth pyetjes së Zërit të Amerikës për kreun e LSI-së për një mundësi të mos dhënies së vizës amerikane për numrin dy të Lëvizjes Socialiste për ...

SHBA i refuzon vizën? Reagon Rama: Çfarë më tha Petrit Vasili përpara se të vija në emision

SOT - 16.05.2019

Zëvendës kryetari i LSI, Luan Rama ka komentuar lajmin se Petrit Vasilit i është refuzuar viza nga ambasada amerikane. Rama thotë se nga komunikimi që ka pasur me Vasilin, ai i ka thënë se nuk ka ...

Petrit Vasili nxjerr pasaportën e vizës nga SHBA, por diçka nuk shkon (Detajet)

SOT - 16.05.2019

Sipas informacioneve të VOA autoritetet diplomatike amerikane ja kanë refuzuar vizën zotit Petrit Vasili. Lajmi u bë i ditur gjatë intervistës se Monika Kryemadhit në VOA, ku ajo u vu në situatë të ...

“Çfarë patën me Petrit Vasilin?”, vjen reagimi i Artan Hoxhës pas lajmit nga “Zëri i Amerikës”

SOT - 16.05.2019

Sipas informacioneve të Zërit të Amerikës, autoritetet diplomatike të SHBA i kanë refuzuar vizën nënkryetarit të Grupit Parlamentar të LSI Petrit Vasilit.

SHENIM: Debati qesharak për vizën e Tit Vasilit!

Gazeta Tema - 16.05.2019

Ky debati i Petrit Vasilit për vizën është qesharak. Kur SHBA të refuzon vizën, kjo nuk ka lidhje, nëse ke vizë në pasaportë apo jo. Siç ta thonë, edhe në zyrën konsullore, kur të japin vizën, ajo ...

A i është refuzuar viza amerikane? Vasili për BW: Ja e vërteta

BalkanWeb - 16.05.2019

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili deklaron se nuk i është refuzuar viza amerikane pasi nuk ka aplikuar që prej vitit të kaluar. Në përgjigje të interesimit të “BalkanWeb”, Vasili tha ...

Petrit Vasili publikon lejen e udhëtimit për në SHBA në vend të vizës. Por DASH ta ndërpret vizën dhe sikur ta kesh 3 ...

Gazeta Tema - 16.05.2019

Petrit Vasili është munduar që të kundërshtojë lajmin e publikuar nga Zëri i Amerikës se i është hequr viza nga ana e SHBA. Ish deputeti i LSI ka fotografuar faqet e pasaportës së tij, duke treguar ...

SHBA i refuzon vizën Petrit Vasilit. Lajmin e dha “Zëri i Amerikës” gjatë intervistës me Monika Kryemadhin

Top Channel - 16.05.2019

Të paktën 170 politikanëve të korruptuar në Shqipëri u është refuzuar viza, sipas “Zërit të Amerikës”. Lajmi u dha gjatë një interviste me zonjën Monika Kryemadhi, kryetaren e LSI-së, e cila mohoi që ...

I është mohuar viza për në SHBA? Reagon për herë të parë Petrit Vasili (Foto)

SOT - 16.05.2019

Petrit Vasili, ka reaguar pas lajmit se atij mund të i jetë hequr viza amerikane. Ishte gazetarja e Zërit të Amerikës , e cila pyeti Kryemadhin nëse ky lajm është apo jo i vërtetë, por as kryetarja e ...

VOA: Petrit Vasilit i është refuzuar viza nga SHBA (Video)

Respublica - 16.05.2019

Zëri i Amerikës tha sot se nënkryetarit të LSI-së, Petrit Vasili i është refuzuar viza nga ambasada amerikane dhe se ai është një nga 170 zyrtarët që janë në listën e “zezë” të Departamentit të ...

SHBA i refuzoi vizën? Reagon Vasili: Ja e vërteta

Mapo - 16.05.2019

Zëri i Amerikës pretendon se ish-kryetarit të grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili, i është refuzuar viza për në SHBA. Kjo u bë e ditur gjatë intervistës që kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi po ...

Viza e refuzuar e Petrit Vasilit, mesazh për mandatet dhe molotovin

Java News - 16.05.2019

Nga Ardit Rada/ “Nuk është zgjidhje djegia e mandateve nga opozita, duhet të gjeje një mënyrë për të marre pjesë në zgjedhje. Do të ishte fatkeqësi nëse opozita nuk do të merrte pjesë në këtë proces ...

Vasilit i refuzohet viza në SHBA? Kryemadhi: Nuk e vë dorën në zjarr

Botasot - 16.05.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për "Zëri i Amerikës" u pyet nëse kreut të grupit të LSI-së, Petrit Vasili i është refuzuar viza në SHBA.

VOA: Petrit Vasilit i është refuzuar viza nga SHBA! Kryemadhi: E pavërtetë

Mapo - 16.05.2019

Zëri i Amerikës pretendon se ish-kryetarit të grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili, i është refuzuar viza për në SHBA. Kjo u bë e ditur gjatë intervistës që kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi po ...

Vasilit i refuzohet viza amerikane?, Kryemadhi: Nuk e vë dorën në Zja.rr

Medial - 16.05.2019

TIRANË, 16 maj /MEDIAL/ Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi nuk e pohoi dhe as e mohoi lajmin e siguruar nga burime të “Zërit të Amerikës” për refuzimin e vizës amerikane ...

Zëri i Amerikës: Petrit Vasilit i është refuzuar viza amerikane

BalkanWeb - 16.05.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar e Zërit të Amerikës gjatë vizitës së saj në SHBA ku ka folur për situatën politike por edhe për politikanët shqiptarë që iu janë refuzuar vizat nga ...

Jari proteston ndaj SHBA: Je suis Tit Vasili

Gazeta Tema - 16.05.2019

Lajmi se Tit Vasilit i kanë ndaluar vizën për në SHBA, e tronditi Jarin. Pas asaj që i bënë Doktorit, kjo me Tit Vasilin duket se është thellimi i padrejtësisë.

“Zëri i Amerikës”: Petrit Vasilit i është refuzuar viza e hyrjes në Shtetet e Bashkuara

Gazeta Tema - 16.05.2019

Radio “Zëri i Amerikës” zbuloi të enjten një detaj të bujshëm gjatë intervistes me kryetaren e LSI Monika Kryemadhi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Petrit Vasili i sulmon ashpër: Nuk i dëgjoj apelet e ndërkombëtarëve

SOT - 15.05.2019

Ish-deputeti Petrit Vasili është shprehur se nuk i interesojnë aspak apelet e bëra nga ndërkombëtarët për dhunën në protestë drejtuar kjo 2 krerëve të opozitës Kryemadhi dhe Basha.

A i është refuzuar viza amerikane? Vasili: Ja e vërteta

LajmiFundit - 16.05.2019

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili deklaron se nuk i është refuzuar viza amerikane pasi nuk ka aplikuar që prej vitit të kaluar. Në përgjigje të interesimit të “BalkanWeb”, Vasili tha ...

Viza e refuzuar e Petrit Vasilit, mesazh për mandatet dhe molotovin

Gazeta Tema - 16.05.2019

Nga Ardit Rada “Nuk është zgjidhje djegia e mandateve nga opozita, duhet të gjeje një mënyrë për të marre pjesë në zgjedhje. Do të ishte fatkeqësi nëse opozita nuk do të merrte pjesë në këtë proces ...

I është refuzuar viza për në SHBA Petrit Vasilit?! Si përgjigjet kryetarja e LSI Kryemadhi

Gazeta Express - 16.05.2019

Në një intervistë për Zërin e Amerikës në SHBA, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është pyetur nëse ka dijeni se nënkryetarit Petrit Vasili i është refuzuar viza nga autoritetet amerikane.

Zëri i Amerikës: Petrit Vasilit i është refuzuar viza e hyrjes në Shtetet e Bashkuara

Java News - 16.05.2019

Radio “Zëri i Amerikës” zbuloi të enjten një detaj të bujshëm gjatë intervistes me kryetaren e LSI Monika Kryemadhi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

SHBA i ka refuzuar vizën? Reagon Vasili, tregon dokumentat dhe pasaportën

Gazeta Express - 16.05.2019

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili deklaron se nuk i është refuzuar viza amerikane pasi nuk ka aplikuar që prej vitit të kaluar. Në përgjigje të interesimit të “Neës24”, Vasili tha se ...

"Petrit Vasilit i është refuzuar viza nga SHBA", Zëri i Amerikës zbulon detajin e bujshëm, ja si reagon ...

SOT - 16.05.2019

Radio “Zëri i Amerikës” zbuloi të enjten një detaj të bujshëm gjatë intervistes me kryetaren e LSI Monika Kryemadhi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

SHBA i refuzon vizën Petrit Vasilit

Albeu.com - 16.05.2019

“Zëri i Amerikës” zbuloi të enjten një detaj të bujshëm gjatë intervistes me kryetaren e LSI Monika Kryemadhi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sipas informacioneve të VOA autoritetet diplomatike ...

Zëri i Amerikës: Petrit Vasilit i është refuzuar viza amerikane

LajmiFundit - 16.05.2019

“Zëri i Amerikës” zbuloi të enjten një detaj të bujshëm gjatë intervistes me kryetaren e LSI Monika Kryemadhi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sipas informacioneve të VOA autoritetet diplomatike ...

Petrit Vasili nxjerr pasaportën për të thënë se ka marre vizë nga SHBA, por në fakt, ajo ka skaduar që në shtator të ...

Gazeta Tema - 16.05.2019

Sipas informacioneve të VOA autoritetet diplomatike amerikane ja kanë refuzuar vizen zotit Petrit Vasili. Lajmi u be i ditur gjate intervistes se Monika Kryemadhit ne VOA, ku ajo dukshem u vu ne ...

Autogoli i Vasilit/ Tregon në pasaportë vizën që ka marrë nga SHBA, por ajo ka skaduar

Java News - 16.05.2019

Autoritetet diplomatike amerikane i’a kanë refuzuar vizen zotit Petrit Vasili. Lajmi u be i ditur gjate intervistes se Monika Kryemadhit ne VOA, ku ajo dukshem u vu ne situate te veshtire.