TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vrau bashkëshorten me thikë për arsye xhelozie, si e njihnin të afërmit Ardian Kukën

Botasot - 21.07.2019

Dyshimet se gruaja e tradhtonte çuan në vrasjen e 36-vjeçares dhe më pas vetëmbytjen e autorit. Ardian Kuka, pak orë pas vrasjes së bashkëshortes së tij, mbyti veten në zonë e quajtur “Sektori Rinia” ...

Masakroi me thikë bashkëshorten në Durrës, 37-vjeçari lë letër me motivet e krimet dhe vetëmbytet në det

SOT - 21.07.2019

Nuk ka mbarim tragjedia për familjen Kuka, ku dy ditë më parë bashkëshorti qëlloi për vdekje disa herë me thikë bashkëshorten e tij. 37-vjeçari Adrian Kuka që ishte në kërkim nga policia si autor i ...

Detaje/ Vrasja e 36-vjeçares në Durrës, xhelozi e mesazhe ngacmuese

Mapo - 20.07.2019

Xhelozia dyshohet të jetë shkak i krimit në familje në Spitallë të Durrësit, ku burri vrau me thikë gruan e tij d he pasi u largua me makinë nga banesa u vetëmbyt në det, në plazhin “Rinia” .

Tronditi opinionin publik, qëlloi 6 herë me thikë gruan, zbardhen motivet e vrasjes makabër në Durrës

SOT - 20.07.2019

Një krim makabër ndodhi pasditen e djeshme në Durrës. Bashkëshorti vrau me thikë gruan e vet, 36-vjeçaren Hasbije Kuka. Autori i ngjarjes së rëndë, Ardian Kuka 37 vjeç kishte ushtruar dhunë edhe herë ...

Vrau gruan në sy të djalit, më pas merr vendimin drastik, ja çfarë bëri Adriatik Kuka para se të mbytej në plazhin e ...

SOT - 20.07.2019

Adriatik Kuka, i cili një ditë më parë vrau me thikë në zemër gruan e tij në Durrës, është gjetur i mbytur në vendin e quajtur Sektor Rinia, në Durrës.

“Vishej mirë kohët e fundit pasi shkonte në….”- Zbardhen motivet që çuan në vrasjen e gruas nga bashkëshorti

Botasot - 20.07.2019

Krimi brenda familjes tronditi mesditën e djeshme qytetin e Durrësit. Burri xheloz vret bashkëshorten, duke e goditur me thikë pranë zemrës dhe largohet nga vendngjarja me makinën e OSHEE-së.

Dje vrau bashkëshorten me thikë, sot gjendet i mbytur autori

Albeu.com - 20.07.2019

Një ditë më parë qëlloi me thikë dhe vrau bashkëshorten e tij. Policia u vendos në kërkim të tij, por sot është gjetur i mbytur Adrian Kuka , 37 vjeç.

Durrës/ Vrau gruan me thikë, mbytet në det bashkëshorti

Mapo - 20.07.2019

DURRËS – Gjendet i mbytur burri që vrau gruan ditën e djeshme në Durrës . Adriatik Kuka, 37 vjeç, i ka dhënë fund jetës duke u mbytur në vendin ku u fsheh pas ngjarjes, pranë sektorit Rinia në zonën ...

Gjendet i mbytur 37 vjeçari që një ditë më parë vrau bashkëshorten

ABC News - 20.07.2019

Eshtë gjetur i mbytur mëngjesin e kësaj të shtune 37 vjecari Ardian Kuka, i cili një ditë më parë vrau bashkëshorten me thikë në banesën e tyre në periferi të Durrësit.

Vrau gruan me thikë në zemër, gjendet i mbytur burri në Durrës

BalkanWeb - 20.07.2019

Në orët e para të mëngjesit të sotëm është gjetur i mbytur autori i dyshuar i vrasjes së bashkëshortes së tij, ndodhur ditën e djeshme. Më datë 20.07.2019, rreth orës 07:30, në Sektorin Rinia, ...

Zbardhen detajet tronditëse / E qëlloi 6 herë më thikë, si e vrau Kuka gruan e tij në Durrës, e dhunonte prej kohësh

SOT - 19.07.2019

Detaje të reja kanë dalë nga krimi i ndodhur në familjen në Durrës. Mësohet se viktima Hazbije Kuka është qëlluar 6 herë me thikë në bark, ndërsa goditja në zemër ka qenë fatale.

E shoqëroi në spital djali 10-vjeçar, dalin detajet e rënda, kush është gruaja që i shoqi i nguli thikën në zemër

SOT - 19.07.2019

Kanë dalë detaje të reja në lidhje me krimin në familje që ka ndodhur në qytetin e Durrësit, ku bashkëshorti Ardian Kuka ka qëlluar me thikë në zemër gruan e tij Hazbie Kuka.

Zbardhen të tjera detaje/ Burri i nguli thikën në zemër gruas në sy të djalit 8-vjeçar

SOT - 19.07.2019

Adriatik Kuka vrau bashkëshorten e tij Hazbije Kuka në sy të djalit 8-vjeçar. Mësohet se ai ka njoftuar dajën, vëllain e viktimës i cili ka dërguar këtë të fundit në spital.

DETAJET/ Burri qëlloi me thikë për vdekje bashkëshorten

Albeu.com - 19.07.2019

Një ngjarje e rëndë është regjistruar para pak minutash në qytetin e Durrësit. Asbije Kuka, u qëllua me thikë nga bashkëshorti i saj pranë zemrës, duke gjetur vdekjen pak minuta më vonë në spital .

Krim në familje në Durrës, burri vret gruan

Top Channel - 19.07.2019

Një tjetër krim i tmerrshëm ka ndodhur në qytetin e Durrësit ku burri ka vrarë me thikë të shoqen. Krimi ka ndodhur në familjen Kuka, banuese në lagjen nr.15, në Spitallë.

E RËNDË/ Burri vret me thikë gruan në Durrës

Albeu.com - 19.07.2019

Durrësi është tronditur pasditen e sotme nga një krim në familje. Asbije Kuka ka mbetur e vdekur pasi është qëlluar me thikë nga bashkëshorti i saj. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen nr.

Vrasja në Durrës, gruaja me urdhër mbrojtje, djali dëshmitar

BalkanWeb - 19.07.2019

Një krim i rëndë brenda familjes ka tronditur sot qytetin e Durrësit. Një grua është vrarë mizorisht nga bashkëshorti i saj, i cili e kishte dhunuar edhe më parë.

Vrasja në Durrës, djali i çiftit kishte vrapuar për t’u kërkuar ndihmë dajave

ABC News - 19.07.2019

Një 36 -vjeçare është vrarë me thikë nga bashkëshorti i saj pas një konflikti në prani të fëmijës 10-vjeç. Ngjarja ka ndodhur në banesën e tyre në periferi të Durrësit dhe mendohet se sherri ka nisur ...

E rëndë në Durrës, burri masakron me thikë gruan (EMRI)

SOT - 19.07.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur disa momente më parë në qytetin e Durrësit. Mësohet se një burrë ka vrarë me thikë gruan e tij. Viktima është Hazbie, Kuka, 42-vjeç.

Krimi për motive xhelozie në Durrës, dalin fotot e autorit dhe viktimës

Gazeta Express - 19.07.2019

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Durrësit pasditen e sotme. Adriatik Kuka nga Korça vret gruan me thikë në zemër në zonën e Spitallës për shkaqe xhelozie të cilat kanë nisur pasi kjo e ...

FOTO/ U vra nga burri me thikë, kjo është 36-vjeçarja nga Durrësi

BalkanWeb - 19.07.2019

Kjo është 36-vjeçarja Asbije Kuka e cila u vra me thikë sot nga bashkëshorti i saj Ardian Kuka në Spitallë të Durrësit. Nëna e një djali 10 vjeç, gruaja i qëllua disa herë me thikë burri pas një ...

Burri vret gruan, fëmija i vogël dëshmitar i krimit të rëndë

Mapo - 19.07.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Spitallë të Durrësit. Sipas raportimeve të para një grua 36-vjeçare është sulmuar me thikë nga bashkëshorti.

E rëndë në Durrës, burri ther me thikë gruan, vdes në spital

BalkanWeb - 19.07.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen 18 në Durrës. Burri ka qëlluar me thikë gruan e tij, rreth 40 vjeçe duke i shkaktuar vdekjen. Ajo është dërguar me plagë të rënda në spital nga vëllezërit e ...

Durrës, krim i rëndë në familje, burri vret gruan

RTSH - 19.07.2019

Një tjetër krim i tmerrshëm ka ndodhur në qytetin e Durrësit, ku burri ka vrarë me thikë bashkëshorten. Krimi ka ndodhur në familjen Kuka, banuese në lagjen nr.15, në Spitallë.

Krimi i rëndë në Durrës, burri masakroi bashkëshorten me thikë për shkaqe xhelozie

Gazeta Express - 19.07.2019

Detaje të reja dalin nga krimi i rëndë i ndodhur në Durrës. Mësohet se viktima Hazbije Kuka, 36- vjeçare është qëlluar 6 herë me thikë në bark nga bashkëshorti i saj Ardian Kuka.

Detaje/ Burri i mori jetën gruas pas dhunës së vazhdueshme

Mapo - 19.07.2019

Detaje të reja mësohen nga vrasja e 36-vjeçares Hasbije Kuka në Spitallë të Durrësit. Sipas raportimeve ajo dhunohej shpesh nga bashkëshorti për motive ende të paqarta.

Burri vret gruan me thikë në Durrës

ABC News - 19.07.2019

Një grua është qëlluar me thikë nga bashkëshorti i saj duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr. 18 të qytetit të Durrësit.

Ngjarje e rëndë në Durrës, një person ther bashkëshorten me thikë

Gazeta Express - 19.07.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës. Raportohet se një person ka therur me thikë bashkëshorten, Mësohet se viktimë ka mbetur Asbije Kuka, rreth moshës 40- vjeçare.

Daja i autorit që vrau gruan me thikë në zemër: Ishte xheloz, na turpëroi zonën

Gazeta Tema - 19.07.2019

Pas ngjarjes së rëndë e cila tronditi Durrësin flet daja i autorit që vra gruan me thikë në zemër. Ai zbulon se çifti kishte konflikte për xhelozi. Daja i autorit thotë se ata nuk vuanin nga probleme ...

Kjo është viktima e krimit të rëndë në Durrës

Durres Lajm - 19.07.2019

Pasditen e sotme, 36-vjeçarja Hazbije Kuka u qëllua thikë nga bashkëshorti i saj Ardiani dhe humbi jetën, ndërkohë që autori i krimit u largua nga vendngjarja duke lënë pas djalin e vetëm të çiftit, ...

Detaje nga vrasja në Durrës, djali 10-vjeçar shoqëroi të ëmën në spital

Durres Lajm - 19.07.2019

Krim në një familje në Durrës, burri vret gruan Të tjera detaje zbulohen nga krimi në familjen Kuka që tronditi Durrësin pasditen e sotme. 36-vjeçarja Hasbie Kuka u qëllua me thikë në zemër nga ...

Krim në një familje në Durrës, burri vret gruan

Durres Lajm - 19.07.2019

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot sërish në Durrës. Një burrë ka qëlluar me thikë bashkëshorten e tij në lagjen nr.8 të qytetit. Nga informacionet paraprake, "DurrësLajm" mëson se viktima është ...

Krim brenda familjes në Durrës, burri qëllon për vdekje me thikë bashkëshorten

Gazeta Tema - 19.07.2019

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Durrësit. Burri ka vrarë bashkëshorten e tij duke e qëlluar me thikë në zemër. Mësohet se viktima është Asbije Kuka, 36 vjeçe.

“Vishej mirë kohët e fundit teksa shkonte në punë”, motivi që solli krimin e dyfishtë në Durrës

Gazeta Express - 20.07.2019

Krimi brenda familjes tronditi mesditën e djeshme qytetin e Durrësit. Burri xheloz vret bashkëshorten, duke e goditur me thikë pranë zemrës dhe largohet nga vendngjarja me makinën e OSHEE-së.

Zbardhen detaje tronditëse nga ngjarja në Durrës/ E qëlloi në sy të djalit, ky është fati i tmerrshëm i burrit pasi ...

SOT - 20.07.2019

Nga kërkimet e pandërprera të Policisë, orët e para të mëngjesit është gjetur i mbytur autori i dyshuar i vrasjes së bashkëshortes së tij, ndodhur ditën e djeshme.

Durrësi goditet nga krimi në familje, burri qëllon me thikë në zemër gruan, humb jetën në spital 36-vjeçarja

SOT - 20.07.2019

Një konflikt për motive xhelozie ka përfunduar tragjikisht në familjen Kuka mesditën e djeshme në Spitallë të Durrësit. Hasbije Kuka është vrarë mizorisht nga bashkëshorti i saj, i cili e kishte ...

E masakroi gruan në sy të djalit 10-vjeçar, i mituri shoqëron në spital nënën të mbuluar me gjak (FOTO LAJM)

Albeu.com - 19.07.2019

Të tjera detaje janë zbardhur nga krimi makabër në familje që tronditi pasditen e sotme Durrës. Viktima Hasbije Kuka , 36 vjeçe ka qenë me urdhër mbrojtje nga burri i saj Ardian Kuka , 37 vjeç i cili ...

Detaje të reja nga krimi në Durrës, djali i mitur qante në spital për nënën

Durres Lajm - 19.07.2019

Shtëpia e familjes Kuka ku ndodhi tragjedia e rëndë është në zonën periferike të Durrësit, në Spitallë. Në një shtëpi një katëshe, në zonën kodrinore të qytetit, 37-vjeçari Ardian Kuka vrau me thikë ...

Vrasja në sy të djalit të vetëm, i mituri shkoi të kërkonte ndihmë tek dajat

Gazeta Express - 19.07.2019

Një 36 -vjeçare është vrarë me thikë nga bashkëshorti i saj pas një konflikti në prani të fëmijës 10-vjeç. Ngjarja ka ndodhur në banesën e tyre në periferi të Durrësit dhe mendohet se sherri ka nisur ...

Ngjarja që tronditi Durrësin, dalin fotot e viktimës dhe autorit (FOTO LAJM)

Albeu.com - 19.07.2019

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Durrësit pasditen e sotme. Adriatik Kuka nga Korça vrau gruan me thikë në zemër në zonën e Spitallës për shkaqe xhelozie të cilat kanë nisur pasi kjo e ...

FOTO/ U vra nga burri me thikë, kjo është 36-vjeçarja nga Durrësi

Medial - 19.07.2019

Kjo është 36-vjeçarja Asbije Kuka e cila u vra me thikë sot nga bashkëshorti i saj Ardian Kuka në Spitallë të Durrësit. Nëna e një djali 10 vjeç, gruaja i qëllua disa herë me thikë burri pas një ...

LAJM I FUNDIT/ E rëndë në Durrës, burri ther me thikë gruan

Medial - 19.07.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen 18 në Durrës. Burri ka qëlluar me thikë disa herë gruan e tij, rreth 40 vjeçe duke i shkaktuar vdekjen. Ajo është dërguar me plagë të rënda në spital nga ...

Ngjarje e rëndë në Durrës, një person ther bashkëshorten me thikë

Botasot - 19.07.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës. Raportohet se një person ka therur me thikë bashkëshorten, Mësohet se viktimë ka mbetur Asbije Kuka, rreth moshës 40- vjeçare, ndërsa autor ...

Në Durrës burri vrau gruan me thikë në sy të djalit 8-vjeçar

Telegrafi - 20.07.2019

Një tjetër krim në familje trondit opinionin publik. Adriatik Kuka vrau me thikë në zemër gruan e tij Hazbijen në banesën e tyre në zonën e Spitallës në Durrës.

“Ishte xheloz, na turpëroi zonën”, flet daja i 37- vjeçarit që vrau gruan me thikë

Gazeta Express - 19.07.2019

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Durrësit pasditen e sotme. Adriatik Kuka nga Korça vret gruan me thikë në zemër në zonën e Spitallës për shkaqe xhelozie të cilat kanë nisur pasi kjo e ...

Rëndohet ngjarja e Durrësit, pasi vrau gruan 37- vjeçari gjendet i mbytur në det

Gazeta Express - 20.07.2019

Një ditë pasi vrau gruan e tij me thikë, bashkëshorti Adriatik Kuka i ka dhënë fund jetës duke u mbytur. Policia thotë se 37-vjeçari është gjetur në rreth orës 07:30 të mëngjesit në Sektorin Rinia.

E qëlloi 6 herë me thikë në sy të djalit 10-vjeçar/I mituri shoqëroi në spital nënën e mbytur në gjak

Botasot - 19.07.2019

Të tjera detaje janë zbardhur nga krimi makabër në familje që tronditi pasditen e sotme Durrës. Viktima Hasbije Kuka, 36 vjeçe ka qenë me urdhër mbrojtje nga burri i saj Ardian Kuka, 37 vjeç i cili ...

Ngjarja e rëndë në Durrës, i mituri shkoi i vetëm të kërkonte ndihmë te dajat

Albeu.com - 19.07.2019

Një 36 -vjeçare është vrarë me thikë nga bashkëshorti i saj pas një konflikti në prani të fëmijës 10-vjeç. Ngjarja ka ndodhur në banesën e tyre në periferi të Durrësit dhe mendohet se sherri ka nisur ...

Vrau gruan, gjendet i mbytur bashkëshorti

Top Channel - 20.07.2019

Thellohet tragjedia në familjen Kuka. Pasi vrau me thikë bashkëshorten, Hazbien pasditen e djeshme, Ardian Kuka është gjetur i mbytur mëngjesin e sotëm në sektorin Rinia të Durrësit.

Urdhri i mbrojtjes nuk e mbrojti Hasbijen, burri i mori jetën

Mapo - 19.07.2019

36-vjeçarja që mbeti e vrarë sot nga dora e bashkëshortit e kishte denoncuar dhunën në polici. Hasbije Kuka, 36-vjeçe kishte një “urdhër mbrojtje” nga gjykata por që nuk funksionoi.