TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Haki Abazi: Qeveria Kurti, jo qeveri me njerëz të njollosur

VOA - 07.11.2019

Shpallja e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve i hap rrugë procesit të formimit të qeverisë së re. Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja demokratike e Kosovës janë përfshirë prej disa kohësh në diskutime ...

Abazi: Ministrat e rinj duhet të jenë njerëz që nuk kanë të kaluar të njollosur

Gazeta Express - 07.11.2019

Shpallja e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve i hap rrugë procesit të formimit të qeverisë së re. Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja demokratike e Kosovës janë përfshirë prej disa kohësh në diskutime ...

Deputeti i Vetëvendosjes për “Zërin e Amerikës”: Qeveria Kurti, jo qeveri me njerëz të njollosur

BalkanWeb - 07.11.2019

Shpallja e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve i hap rrugë procesit të formimit të qeverisë së re. Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës janë përfshirë prej disa kohësh në diskutime ...

Haki Abazi: Qeveria Kurti, jo qeveri me njerëz të njollosur

Botasot - 07.11.2019

Shpallja e rezultatit përfundimtar të zgjedhjeve i hap rrugë procesit të formimit të qeverisë së re. Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja demokratike e Kosovës janë përfshirë prej disa kohësh në diskutime ...