TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Cutrone: Jemi në gjendje të sfidojmë edhe Juventusin

Albeu.com - 12.01.2019

Pas dygolëshit ndaj Sampdorias në kohën shtesë të takimit, duke i siguruar Milanit çerekfinalet e Kupës së Italisë, Patrick Cutrone , u shpreh i lumtur për ndihmën që i dha shokëve .

Patrick Cutrone dërgon Milanin në çerekfinale të Kupës së Italisë (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2019

Sulmuesi italian, Patrick Cutrone e ka dërguar Milanin në çerekfinale të Kupës së Italisë, pasi si zëvendësues shënoi dy herë në triumfin 2-0 ndaj Sampdorias në 1/8 e finales të shtunën në Genoa.

Milan pas vazhdimeve kalon në çerekfinale të Kupës së Italisë

Lajmi.net - 12.01.2019

Milan ka kaluar në çerekfinale të Kupës së Italisë, duke e mundur 0-2 në udhëtim Sampdorian. Pas Lazios, është skuadra e Milanit që ka arritur të kualifikohet tutje në Kupën e Italisë.

‘Kutrone Shou”, Milani në çerekfinale (video)

Alsat - 12.01.2019

Milan ka siguruar një vend mes tetë më të mirave të Kupës së Italisë pasi ka mundur 2-0 Sampdoria-n në transfertë. Heroi i takimit ka qenë Patrick Cutrone, i cili ka realizuar dy golat në minutat 102 ...

Dy herë Cutrone, Milanit iu deshën 120 minuta për të eliminuar Sampdorian

SuperSport - 12.01.2019

Milani ka arritur të kualifikohet me vështirësi vetëm pas 120 minutash lojë përballë Sampdorias në çerekfinale të Kupës së Italisë. Kuqezinjtë fituan 2-0 në “San Siro”, por nuk iste sukses i lehtë, ...

Cutrone dërgon Milanin në çerekfinale të Kupës, Sampdoria dorëzohet në vazhdime

Botasot - 12.01.2019

Patrick Cutrone ka kualifikuar për në çerekfinale të kupës së Italisë skuadrën e tij, Milan. Djaloshi 21 vjeqar realizoi dy herë në vazhdime, saktësisht brenda gjashtë minutave, për të treguar edhe ...

Milani fiton në vazhdime ndaj Sampdorias dhe kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Italisë

Telegrafi - 12.01.2019

Milani fitoi me rezultat 0-2 si mysafir i Sampdorias në 1/8 e finales së Kupës së Italisë. Kuqezinjtë ishin më të mirë dhe vazhdimi në çerekfinale ishte i merituar për skuadrën nga qyteti i Milanos.

Super Cutrone, Milan dyfishon rezultatin ndaj Sampdorias (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2019

Milan ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Sampdorias në "Stadio Luigi Ferraris". Ai që shënoi është përsëri, Patrick Cutrone në minutën e 108'. Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 113'.

Milan kalon në epërsi ndaj Sampdorias (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2019

Milan ka kaluar në avantazh ndaj Sampdorias "Stadio Luigi Ferraris". Ai që ka shënuar është Cutrone në minutën e 102'. Ndeshja po zhvillohet dhe është miinuta e 107'.

Milani falë Kutrones eliminon Sampdorian (VIDEO)

InfoSport - 12.01.2019

Milani ka siguruar një vend për në ndeshjet çerekfinale të Kupës së Italisë, njofton ‘infOSport.mk’. Skuadra ‘kuqezi’ në 1/8 e finales eliminoi Sampdorian, pasi në kohën shtesë prej dy herë nga 15 ...

Cutrone çon Milanin në çerekfinale të Kupës

Koha.net - 12.01.2019

Milani ka siguruar kualifikimin në çerekfinale të Kupës së Italisë pas një fitore të vështirë në udhëtim te Sampdoria. “Rossonerët” arritën të kualifikohen në çerekfinale vetëm në vazhdime duke ...

Formacionet zyrtare: Sampdoria – Milan

Lajmi.net - 30.03.2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Sampdoria – Milan. Ndeshja mes Sampdorias dhe Milanos do të jetë e vlefshme për xhiron e 29-të në Serie A, shkruan lajmi.net.

Sampdoria – Milan, formacionet zyrtare për Kupën e Italisë – Debuton Paqueta

Telegrafi - 12.01.2019

Sampdoria dhe Milani kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Kupën e Italisë. Rossonerët janë nikoqir të Sampdorias në ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën e Kupës së Italisë, e ...

Sampdoria – Milan, formacionet e mundshme

Botasot - 12.01.2019

Milan do të ndeshet sot me Sampdorian në kuadër të Kupës së Italisë, me fillim nga ora 18:00. Rosonerët janë të fokusuar që të arrijnë sa më lartë në kompeticionin e dytë më të rëndësishëm në Itali.

Cutrone, heroi i Milanit

Top Channel - 12.01.2019

Milani ka arritur të kualifikohet me vështirësi vetëm pas 120 minutash lojë përballë Sampdorias në çerekfinale të Kupës së Italisë. Kuqezinjtë fituan 2-0 në “Marassi”, por nuk ishte sukses i lehtë, ...

Milani fiton në vazhdime ndaj Sampdorias dhe kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Italisë

Almakos - 12.01.2019

Milani fitoi me rezultat 0-2 si mysafir i Sampdorias në 1/8 e finales së Kupës së Italisë. Kuqezinjtë ishin më të mirë dhe vazhdimi në çerekfinale ishte i merituar për skuadrën nga qyteti i Milanos.

Sampdoria – Milan, formacionet zyrtare për Kupën e Italisë – Debuton Paqueta

Almakos - 12.01.2019

Sampdoria dhe Milani kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Kupën e Italisë. Rossonerët janë nikoqir të Sampdorias në ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën e Kupës së Italisë, e ...

Sampdoria – Milan, formacionet e mundshme

Ina - 12.01.2019

Ndeshja do të filloj në orën 18:00 Milan do të ndeshet sot me Sampdorian në kuadër të Kupës së Italisë, me fillim nga ora 18:00. Rosonerët janë të fokusuar që të arrijnë sa më lartë në kompeticionin ...