TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Godet “France Football”, bashkon Messin dhe CR7 në një puthje

Mapo - 15.04.2019

Liga e Kampionëve ka mbërritur në fazën më interesante. Te dera janë çerekfinalet e kthimit. Referuar rezultateve të ndeshjeve të para në “Old Trafford” dhe “Johan Cruyff Arena”, Barça dhe Juventusi, ...

A jeni me Messin apo Ronaldon? ‘France Football’ përdorë një vizatim të guximshëm për krahasimin e dyshes

Telegrafi - 15.04.2019

Liga e Kampionëve me ndeshjet kthyese, vjen në këtë javë, ku Barcelona dhe Juventusi po kërkojnë gjysmëfinalen. Padyshim që interesimi është aq i madh pasi që afër është edhe një finale Lionel Messi ...