TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

E dhunuar nga burri dhe familja e tij/ Historia e 21-vjeçares që e mbyllën në shtëpi dhe sot është më urdhër mbrojtjeje

Top Channel - 09.10.2019

“Një ditë kur do dilja me motrën e tij dhe me atë, ai më goditi me shkopinj që lahen çimentot, nuk donte të dinte çfarë kishte në dorë, ai vetëm më godiste.

E dhunuar nga burri që e njohu në Facebook dhe familja e tij: Historia e 21-vjeçares që e mbyllën në shtëpi dhe sot ...

Gazeta Tema - 09.10.2019

“Një ditë kur do dilja me motrën e tij dhe me atë, ai më goditi me shkopinj që lahen çimentot, nuk donte të dinte çfarë kishte në dorë, ai vetëm më godiste.

Historia e 21-vjeçares që rrihej nga burri dhe familja e tij: Mos i lër shenja!

Albeu.com - 09.10.2019

“Një ditë kur do dilja me motrën e tij dhe me atë, ai më goditi me shkopinj që lahen çimentot, nuk donte të dinte çfarë kishte në dorë, ai vetëm më godiste.

"Rrihe, por mos i lërë shenja", historia e 21-vjeçares që e mbyllën në shtëpi dhe dhunohej nga bashkëshorti ...

SOT - 09.10.2019

“Një ditë kur do dilja me motrën e tij dhe me atë, ai më goditi me shkopinj që lahen çimentot, nuk donte të dinte çfarë kishte në dorë, ai vetëm më godiste.

Sot është më urdhër mbrojtje, por 21-vjeçarja për 20 muaj u dhunua sistematikisht nga burri

Java News - 09.10.2019

Kur Nela e njohu përmes Facebook-ut bashkëshortin e ardhshëm ishte 19 vjeç. E mbajti sekret lidhjen dhe kur prindërit e kundërshtuan fejesën , ajo u largua prej tyre.

Rrëfimi i frikshëm i gruas shqiptare: Vjehrra i thoshte tim shoqi “rrihe por mos i lër shenja”

Gazeta Express - 09.10.2019

“Një ditë kur do dilja me motrën e tij dhe me atë, ai më goditi me shkopinj që lahen çimentot, nuk donte të dinte çfarë kishte në dorë, ai vetëm më godiste.