TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Të veçantat e iPhone 11

Antpress - 15.05.2019

Apple thuhet se ka disa ‘karta nën mëngë’ për të bindur blerësin të shoh përtej pamjes jo fort të bukur të iPhone të ri 11 Problemet recente rreth baterisë së iPhone kanë trembur ndoshta disi ...

Kriza e furnizuesve të Apple nxjerr në pah shitjet e dobëta të iPhone

PC World - 15.05.2019

Foxconn dhe Japan Display raportuan të dhëna financiare zhgënjyese këtë javë ndërsa efektet e shitjeve të iPhone kanë filluar të ndihen në zinxhirin furnizues të Apple.

A janë këto ngjyrat e modeleve të iPhone 11R? (FOTO)

Telegrafi - 15.05.2019

Një raport tha më parë këtë javë se telefoni iPhone 11R do të vijë në disa ngjyra të reja duke përfshirë ngjyrë të gjelbër dhe livando, të cilat supozohet të zëvendësojnë blu dhe koral.

Dalin fotot e para të iPhone XI (FOTO)

Ina - 14.05.2019

iPhone XI do të ketë një kamerë të trefishtë Kompania “Apple” pritet që në shtator të këtij viti të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max.Sipas informacioneve të deritanishme, pritet që telefonat e ...

iPhone i ri pritet t’i ketë tri kamera të pasme

Telegrafi - 14.05.2019

Raportohet se prodhimi i iPhone ka filluar për një komponent shumë të rëndësishëm të gjeneratës së ardhshme. Taiwan Semiconductor Manufacturing ka filluar prodhimin e procesorit A13 i cili do të ...

Ngjyrat e reja që do sjellë Apple në gjeneratën e ardhshme të ‘iPhone’

Botasot - 14.05.2019

Ndryshimet që do sjellin modelet e reja të gjeneratës së ardhshme të ‘iPhone’ do fokusohen kryesisht në aspektin e ngjyrës. Një raport nga një faqe teknologjike japoneze pohon se Apple do të lansojë ...

Kureshtarë se si do të jetë iPhone XI? Zbulohen fotot e para të tij

Java News - 14.05.2019

Në shtator të këtij viti, Apple pritet që të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas thashethemeve të deritanishme, pritet që smartfonët e rinj të jenë pothuajse identikë më ata aktualë të ...

Kriza e furnizuesve të Apple nxjerr në pah shitjet e dobëta të iPhone

Medial - 15.05.2019

Foxconn dhe Japan Display raportuan të dhëna financiare zhgënjyese këtë javë ndërsa efektet e shitjeve të iPhone kanë filluar të ndihen në zinxhirin furnizues të Apple.

iPhone i ri X R2, do të vijë me ngjyra të pazakonta

Zhurnal - 13.05.2019

Një raportim nga sajti teknologjik në Japoni, thotë se Apple do publikojë modelin e ri të iPhone X R2 me ngjyrë jeshile dhe vjollce. iPhone X R2 i cili pritet të dalë në Shtator 2019 është pasardhës ...

A janë këto ngjyrat e modeleve të iPhone 11R?

Zeri - 15.05.2019

Një raport tha më parë këtë javë se telefoni iPhone 11R do të vijë në disa ngjyra të reja duke përfshirë ngjyrë të gjelbër dhe livando, të cilat supozohet të zëvendësojnë blu dhe koral.

Për herë të parë, zbulohet dizajni i iPhone 11R

Flaka - 13.05.2019

Apple ka një kohë të vështirë për të mbajtur sekret modelet e iPhone-it të gjeneratës së ardhshme. Jemi ende katër muaj larg lansimit dhe ne kemi parë tashmë disa dizajne të rezolucionit të lartë të ...

iPhone i ri pritet t’i ketë tri kamera të pasme

Flaka - 14.05.2019

Raportohet se prodhimi i iPhone ka filluar për një komponent shumë të rëndësishëm të gjeneratës së ardhshme. Taiwan Semiconductor Manufacturing ka filluar prodhimin e procesorit A13 i cili do të ...

Dalin fotot dhe informacionet e para se si do të jetë iPhone XI

Portalb - 14.05.2019

Në shtator të këtij viti, Apple pritet që të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max. Sipas thashethemeve të deritanishme, pritet që smartfonët e rinj të jenë pothuajse identikë më ata aktualë të ...

iPhone i ri pritet t’i ketë tri kamera të pasme

Botasot - 15.05.2019

Raportohet se prodhimi i iPhone ka filluar për një komponent shumë të rëndësishëm të gjeneratës së ardhshme. Taiwan Semiconductor Manufacturing ka filluar prodhimin e procesorit A13 i cili do të ...