TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

"Bënin kërdinë gjatë mëngjeseve", kapen 6 shqiptarët e tmerrshëm në Athinë (Detajet)

SOT - 15.05.2019

6 shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke në Athinë. Operacioni për kapjen e shqiptarëve u zhvillua në Athinë, Kesariani, Neëa Lonia, Acharnes dhe Artemisa.

Goditet banda shqiptare në Greqi, hetuesit tregojnë manovrat e sofistikuara të grupit

Java News - 15.05.2019

Policia greke goditi një bandë shqiptarësh, e cila ka kryer sistematikisht plaçkitje të armatosura në pikat e karburanteve, në parkingje dhe shtëpi private.