TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Basha tregon se kur vizitoi për herë të parë Kosovën: Ditën e ditëlindjes time

BalkanWeb - 13.02.2018

TIRANE – Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një intervistë për emisionin “Përballë” nga Lutfi Dervishi në TVSH solli në vëmendje 17 shkurtin, ditën kur u shpall pavarësia e Kosovës.

Pavarësia e Kosovës, Basha: Kisha emocion si një Maratonomak afër finishit

Gazeta Express - 13.02.2018

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha flet për 10 vjetorin e pavarësisë së ...

Pavarësia e Kosovës, Basha: Kisha emocion si një Maratonomak afër finishit

Lajmi.net - 13.02.2018

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha flet për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Në një intervistë për RTSH-në, Basha kujton momentin e 10 viteve më parë dhe vizitën e parë në Kosovën e pavarur.

Pavarësia e Kosovës, Basha: Kisha emocion si një Maratonomak afër finishit

Durres Lajm - 13.02.2018

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha flet për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Në një intervistë për RTSH-në, Basha kujton momentin e 10 viteve më parë dhe vizitën e parë në Kosovën e pavarur.