TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kaos te Flamurtari, dorëhiqen Haxhiu dhe Pollozhani, në rrezik ekzistenca

SuperSport - 14.08.2019

Flamurtari e këtij sezoni “shembet” nga themelet. Trajneri i emëruar vetëm pak ditë më parë, Gerd Haxhiu dhe drejtori sportiv, Artim Pollozhani, kanë dhënë dorëheqjen, duke e bërë edhe më kaotike ...

Flamurtari, Gerd Haxhiu jep dorëheqjen

RTSH - 14.08.2019

Nuk kanë fund telashet në Vlorë ku Flamurtari mbetet pa trajner vetëm pak ditë pas emërimit të Gerd Haxhiut. Numri 1 i stolit jep dorëheqjen nga drejtimi i skuadrës.

Pollozhani ende pa filluar punën e drejtorit sportiv te Flamurtari, jep dorëheqje!

InfoSport - 14.08.2019

Artim Pollozhani ende pa nisur mirë punën edrejtorit sportiv te Flamurtari i Vlorës, ka vendosur të jap dorëheqje të parevokueshme. Një gjë të tillë ka njoftuar “Panorama Sport”, sipas të cilit ...

Skandal te skuadra e Superligës, largohen trajneri dhe drejtori sportiv

Zeri - 14.08.2019

Rrufe në qiell të pastër te Flamurtari. Teksa mendohej se klubi kishte nisur riorganizimin e ekipit, duke afruar edhe lojtarët e parë në merkato, vjen lajmi “bombë”.

Probleme te Flamurtari, largohen trajneri dhe drejtori sportiv

Gazeta Tema - 14.08.2019

Rrufe në qiell të pastër te Flamurtari. Teksa mendohej se klubi kishte nisur riorganizimin e ekipit, duke afruar edhe lojtarët e parë në merkato, vjen lajmi “bombë”.

Skandal te Flamurtari

Botasot - 14.08.2019

Rrufe në qiell të pastër te Flamurtari i Vlorës. Teksa mendohej se klubi kishte nisur riorganizimin e ekipit, duke afruar edhe lojtarët e parë në merkato, vjen lajmi “bombë”.