TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Premier – Oh Sy Oh Sy nga Ylber Ajrizaj

Flaka - 14.02.2018

14 shkurti është dita kur të gjithë të dashuruarit festojn. Këtë vitë festes i është bashkuar dhe këngëtari i mirnjohur Ylber Ajrizaj këngëtari i hitit Hajde Rrushi Jem këtë herë ka vendosur që ...