TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Këngëtaren shqiptare e kaplon nostalgjia, publikon foto nga e kaluara

Lajmi.net - 12.07.2019

Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora karrierën muzikore e ka nisur në fëmijërinë e hershme, shkruan lajmi.net. Andaj edhe e ka kapluar nostalgjia e asaj kohe andaj me ndjekësit e ka ndarë një foto të ...

Dhurata Dora nostalgjike, si dukej kur ishte vetëm 11 vjeç (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.07.2019

Dhurata Dora është kthyer ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të dashura shqiptare. Hap pas hapi këngëtarja dëshmon talentin që ka për muzikën. Por mesaduket Dhurata e ka zbuluar talentin që kur ...

Kur Dhurata Dora ishte 11 vjeçare

Botasot - 11.07.2019

Dhurata Dora padyshim që është një nga këngëtaret më të pëlqyera në vend. E njohur për zërin e saj të ëmbël dhe krijimin e disa hiteve, Dhurata ka bërë që shumë fansa të jenë të apasionuar pas saj.

Këngëtaren shqiptare e kaplon nostalgjia, publikon foto nga e kaluara

Zeri - 12.07.2019

Këngëtaren shqiptare e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar. Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora karrierën muzikore e ka nisur në fëmijërinë e hershme, shkruan lajmi.net.

Kur Dhurata Dora ishte 11 vjeçare

Zhurnal - 11.07.2019

Dhurata Dora padyshim që është një nga këngëtaret më të pëlqyera në vend. E njohur për zërin e saj të ëmbël dhe krijimin e disa hiteve, Dhurata ka bërë që shumë fansa të jenë të apasionuar pas saj.

Kur Dhurata Dora ishte 11 vjeçare (FOTO)

Tetova Sot - 11.07.2019

Dhurata Dora padyshim që është një nga këngëtaret më të pëlqyera në vend. E njohur për zërin e saj të ëmbël dhe krijimin e disa hiteve, Dhurata ka bërë që shumë fansa të jenë të apasionuar pas saj.