TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Po vazhdon festa e Kylie Jenner në jahtin 250 milionë dollarësh

Gazeta Express - 14.08.2019

Kylie Jenner nuk po e ndal festën. Miliarderja gjatë javës së shkuar ka festuar ditëlindjen e 22-të dhe ka vendosur që të kalojë një javë feste me familjen e saj.

Kylie Jenner vazhdon festën luksoze të ditëlindjes në Itali

Telegrafi - 14.08.2019

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, është duke qëndruar akoma në Itali, derisa po feston ditëlindjen e 22-të bashkë me familjen. Bukuroshja tash e një javë ka nisur festën e ditëlindjes, teksa ...

Ditëlindje si kjo, Kylie Jenner vazhdon festën në jahtin super-luksoz

Lajmi.net - 14.08.2019

Kylie Jenner ka vendosur që ditëlindja e saj e 22-të të jetë e paharruar, shkruan lajmi.net. Modelja me rastin e ditëlindjes udhëtoi drejt Ialisë me më të dashurit e saj, ku edhe po feston në jahtin ...

Kylie vishet njësoj me vajzën, poston imazhin e ëmbël

Botasot - 13.08.2019

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, ku shfaqet me vajzën në krahë. Modelja dhe vajza e saj ishin veshur njësoj, ndërsa fotografia u realizua në jahtin ku miliarderja ...

Pse Kylie Jenner duket një dekadë më e vjetër se sa është? – Evoluimi drastik i miliarderes më të re në botë në kaq pak ...

Telegrafi - 13.08.2019

Ajo festoi ditëlindjen e saj të 22-të të shtunën, në një festë madhështore në Portofino. Por fansat e Kylie Jennerit kanë qenë jo të kënaqur me pamjen e saj dhe kanë komentuar në rrjetet sociale, ...

Grimieri shqiptar Mario i nxjerr në ‘shesh’ operacionet plastike Kylie Jennerit

Tetova Sot - 13.08.2019

Miliardierja më e re Kylie Jenner ditë më parë festoi 22 vjetorin e lindjes me një festë madhështore. Kylie së bashku më të afërmit e saj udhëtuan drejt Caprit të Italisë për të festuar , festë e ...

Pamje të super-jahtit ku Kylie Jenner po feston ditëlindjen, kushton 1 milion dollarë java

Gazeta Express - 13.08.2019

Kylie Jenner po feston me familjen e saj javën e ditëlindjes së 22-të. Miliarderja më e re në botë ka pritur 22 vjeotirn e lindjes në brigjet e Italisë, ku ka organizuar një festë shumë ditore me ...

Nëna e motrave Kardashian i lë në hije të bijat, zbulon linjat në bikini të bardha

Gazeta Express - 13.08.2019

Kris Jenner po shijon verën çdo herë në një vend të ndryshëm në pushime. Këtë herë Kris, 63-vjeçare, e cila po qëndron me bijat në një anije luksoze në oqean për të festuar tash e sa ditë ditëlindjen ...

Kylie Jenner e zhveshur në rrugë

Botasot - 13.08.2019

Ajo është duke e festur ditëlindjen e saj të 22-të me një qëndrim javor në Itali me miqtë dhe familjen e saj. Kylie Jenner arriti të kaloj bashkë me të dashurin e saj Travis Scott, derisa qifti po ...

Kris Jenner e ëma e “seksbombave” Kardashian shfaqet joshëse në të bardha

InfoKosova - 13.08.2019

Kris Jenner është gjyshja me format trupore të shkëlqyeshme, edhe pse është mbi 63 vjeç, ajo është edhe nëna e motrave Kardashian, shkruan InfoKosova.

Ditëlindje si kjo, Kylie Jenner vazhdon festën në jahtin super-luksoz

Botasot - 14.08.2019

Kylie Jenner po vazhdon ta festojë ditëlindjen edhe disa ditë pasi e kishte atë. Kylie Jenner ka vendosur që ditëlindja e saj e 22-të të jetë e paharruar.

Grimieri shqiptar publikon foton e vjetër të Kylie Jenner, si do të reagojë bilionerja (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.08.2019

Kylie Jenner, ka festuar 22-vjetorin e saj të lindjes jo në një ditë por plot një javë të mbushur me luks. Së bashku me miq e familjarë, ajo ka udhëtuar drejt Italisë dhe ditëlindjen e saj e kanë ...

Kylie ndez rrjetin me foto në bikini

Botasot - 12.08.2019

Festa e ditëlindjes së saj të 22-të po vazhdon ende. Bëhet fjalë për Kylie Jenner, e cila nuk po ndalet së publikuari foto seksi nga ditëlindja, përcjell Bota sot.

Kylie Jenner feston ditëlindjen e zhveshur (FOTO)

Mapo - 12.08.2019

Kylie Jenner sot feston ditëlindjen e 22-të. Me këtë rast ajo ka vendosur që t’i surprizoj ndjekësit me një foto. Më e vogla e katër motrave ka publikuar një fotografi në ‘Instagram’ ku shfaqet e ...

63 vjeç por Kris Jenner konkuron me vajzat e saja përsa i përket formave trupore

Tetova Sot - 13.08.2019

Kris Jenner po shijon verën çdo herë në një vend të ndryshëm në pushime. Këtë herë Kris, 63-vjeçare, e cila po qëndron me bijat në një anije luksoze në oqean për të festuar tash e sa ditë ditëlindjen ...

Grimeri shqiptar e demaskon keq motrën e Kim Kardashianit

Gazeta Express - 13.08.2019

Kylie Jenner, ka festuar 22-vjetorin e saj të lindjes jo në një ditë por plot një javë të mbushur me luks. Së bashku me miq e familjarë, ajo ka udhëtuar drejt Italisë dhe ditëlindjen e saj e kanë ...

FOTOT: Miliarderja 22 vjeçare ndez rrjetin me bikini

Gazeta Tema - 13.08.2019

Festa e ditëlindjes së saj të 22-të po vazhdon ende. Bëhet fjalë për Kylie Jenner, e cila nuk po ndalet së publikuari foto seksi nga ditëlindja. Së fundmi ajo ka ndezur rrjetin me një foto me bikini, ...