TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zemaj: Djegni thëngjill, e jo fonde të dedikuara për sallën e koncerteve!

Botasot - 11.07.2019

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, ka thënë djegni thëngjill, e jo fonde të dedikuara për sallën e koncerteve, sipas tij, shumë fonde u djegën në emër të Kosovës A dhe B dhe u ...

Zemaj: Djegni thëngjill, e jo fonde të dedikuara për sallën e koncerteve

Gazeta Express - 11.07.2019

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, është shprehur i shqetësuar me ndarjen e mjeteve për termocentralet Kosova A dhe B, të cilat ishin të ...

Zemaj: Digjni thëngjill, jo fondet e sallës koncertale

Koha.net - 11.07.2019

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj është shprehur i shqetësuar me ndarjen e mjeteve për Kosovën A dhe B, të cilat ishin të dedikuara për sallën e koncerteve.