TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bukuroshja franceze që i mori zemrën mesfushorit të PSG (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.11.2019

Julian Draxler ka një të dashur të re. Mesfushori i PSG-së është ndarë nga Lena Stiffel dhe është në lidhje me bukuroshen Sethanie Taing . Draxler ka kohë që është parë me balerinën dhe koreografen ...

Draxler braktis Lena Stiffel për balerinën e njohur franceze (Foto)

SuperSport - 08.11.2019

Fantazisti gjerman i Paris Saint Germain, Julian Draxler ka vendosur t’i japë fund marrëdhënies me bukuroshen Lena Stiffel, me të cilën ishte i lidhur prej disa vitesh, Draxler së fundi ka përfunduar ...

Ylli i PSG-së, braktis të dashurën për këtë super bukuroshe

Zeri - 08.11.2019

Fantazisti gjerman i Paris Saint Germain, Julian Draxler ka vendosur t’i japë fund marrëdhënies me bukuroshen Lena Stiffel, me të cilën ishte i lidhur prej disa vitesh, Draxler së fundi ka përfunduar ...