TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

‘Ulu’ publikohet nga Capital T dhe 2po2 (Video)

Lajmi.net - 13.09.2017

Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar. E projekti muzikor ‘Ulu’ nga dyjsha e njohur, Capital T dhe 2po2 tashmë është publikuar, shkruan lajmi.net Teksti dhe melodia e kësaj kënge janë bërë nga vet ...

Capital T dhe 2Po2 publikojnë hitin “Ulu” (Video)

Lajm - 13.09.2017

Ata nuk po ndalen me hite të njëpasnjëshme. Vetëm pak minuta më parë dy artistët e njohur Capital T e 2PO2 kanë publikuar projektin e tyre të radhës, transmeton Gazeta Express.

Premierë: Capital T dhe 2Po2 sulmojnë rivalët me “Ulu” (Video)

Telegrafi - 13.09.2017

Capital T dhe 2Po2 kanë publikuar projektin e ri të tyre. “Ulu” titullohet kënga e re e tyre e cila është pjesë e mixtape të ri të Kapos që publikohet në tetor.

Capital T dhe 2po2 sjellin këngën e re "Ulu" (Video)

Alb Portali - 13.09.2017

Dyshja e njohur Capital T dhe 2po2 sapo kanë lansuar projektin e tyre më të ri. Loading... “Ulu” mban titullin kënga më e re nga dyshja, e cila vjen me muzikë dhe tekste të punuar nga vet reperët.

Capital T ft. 2po2 – Ulu

Alb Portali - 13.09.2017

Capital T ft. 2po2 – Ulu (Official Video), per realizimin e Muzikes dhe Tekstin eshte kujdesur vet dyshja Capital T dhe 2po2, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga imagine Films, kenga eshte ...

Capital T dhe 2po2 sjellin “Ulu”

Koha.net - 13.09.2017

Dy reperët e njohur kosovarë, Capital T dhe 2po2 kanë publikuar duetin e tyre të radhës. “Ulu” titullohet kënga që bën sërish bashkë dajën me nipin. Teksti dhe melodia është produkt i dy reperëve, ...

Kaq orë kanë mbetur deri në publikimin e këngës së re nga Capital T dhe 2po2 (Foto)

Lajmi.net - 13.09.2017

Premierën e këngës së re nga Capital T mund ta ndiqni bashkë me artistin Reperi i mirënjohur Capital T do të sjell bashkëpunimin e radhës me dajën e tij 2po2.

Premierë: Capital T dhe 2Po2 sulmojnë rivalët me “Ulu” (Video)

Almakos - 13.09.2017

Capital T dhe 2Po2 kanë publikuar projektin e ri të tyre. “Ulu” titullohet kënga e re e tyre e cila është pjesë e mixtape të ri të Kapos që publikohet në tetor.

Capital T me album për kulturën Hip-Hop (Foto)

Lajmi.net - 12.09.2017

. Vera që po e lëmë pas mund të cilësohet si një prej periudhave më të suksesshme në karrierën e reperit Capital T. Pas lansimit të dy këngëve të suksesshme dhe përmbylljes së sezonës me shumë ...

Capital T dhe 2po2 po vijnë me ‘Ulu’, kjo është data e publikimit (Foto)

Lajmi.net - 11.09.2017

. Capital T dhe 2po2 po e sjellin edhe një tjetër projekt të përbashkët. Fjala është për këngën ‘Ulu’ të cilën do ta lansojnë shumë shpejt, shkruan lajmi.net Këtë e ka bërë të ditur vet Kapo ...

2po2 dhe Capital T bëhen bashkë edhe njëherë, “Ulu” i sjell dyshen para ‘mixtape-it’ të ri nga Kapo (Foto/Video)

Telegrafi - 11.09.2017

Reperët 2po2 dhe Capital T kanë paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellin projektin e tyre më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Ulu”. Sipas burimeve të Telegrafit, Capital T në muajin tetor pritet ...

Mësohet data e publikimit të këngës së Capital T dhe 2Po2 (Foto)

Lajmi.net - 11.09.2017

. Një projekt i përbashkët është paralajmëruar nga reperët 2Po2 dhe Capital T. Edhe pse nuk kishin dhënë shumë detaje rreth këngës, dyshja kishin treguar se së shpejti do ta lansojnë këngën e re, ...

2po2 dhe Capital T bëhen bashkë edhe njëherë, “Ulu” i sjell dyshen para ‘mixtape-it’ të ri nga Kapo (Foto/Video)

Almakos - 11.09.2017

Reperët 2po2 dhe Capital T kanë paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellin projektin e tyre më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Ulu”. Sipas burimeve të Telegrafit, Capital T në muajin tetor pritet ...