TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kukan takon Xhafajn: Krenar për progresin e Shqipërisë në zbatimin e reformës në drejtësi

BalkanWeb - 07.12.2017

BRUKSEL – Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili ndodhet për një vizitë zyrtare në Bruksel, ka zhvilluar një takim me eurodeputetin Eduard Kukan. Ky i fundit pas takimit me zyrtarin shqiptar ka ...

Kukan takon Xhafajn: Shqipëria masa në luftën kudër krimit të organizuar

Java News - 07.12.2017

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka zhvilluar një takim edhe me eurodeputetin Eduard Kukan. Ministri i ka dorëzuar një certifikatë për kontributin në Reformën në Drejtësi, ...

Premtimi i ministrit/ Xhafaj takon Hahn në Bruksel: S’do jemi më në listën e vendeve ku kultivohet drogë

BalkanWeb - 07.12.2017

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar Fatmir Xhafaj zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn.

Xhafaj: Në 2018, Shqipëria jo më në listën e vendeve që kultivon drogë

Gazeta Express - 07.12.2017

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes ...

Avramolupos takon Xhafajn: Përgëzime për luftën kundër drogës, mbështetje për anëtarësim

BalkanWeb - 06.12.2017

BRUKSEL- Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili ndodhet për një vizitë në Bruksel, takoi Komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë, Dimitris Avramolupos.

Xhafaj vizitë zyrtare në Bruksel: Krenar për progresin e Shqipërisë në zbatimin e reformës në drejtësi

SOT - 07.12.2017

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili ndodhet për një vizitë zyrtare në Bruksel, ka zhvilluar një takim me eurodeputetin Eduard Kukan. Ky i fundit pas takimit me zyrtarin shqiptar ka bërë një ...

Hahn takon ministrin Xhafaj: BE të njohë arritjet e palës shqiptare, boll stigmatizimit

Java News - 07.12.2017

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn. Ministri Fatmir Xhafaj prezantoi prioritetet dhe ...

Avramopoulos përgëzon Xhafajn

Mapo - 06.12.2017

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj takoi në Bruksel Komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë, Dimitris Avramolupos. Komisioneri përgëzoi Ministrinë e Brendshme për masat e marra ...

Xhafaj takon Hahn: Shqipëria do dalë nga lista e zezë e drogës

Mapo - 07.12.2017

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar, Fatmir Xhafaj zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn.

Bruksel/ Xhafaj takon Avramolupos: Mbështetje për anëtarësimin, përgëzime për luftën kundër drogës

Gazeta Tema - 06.12.2017

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj takoi në Bruksel Komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë, Dimitris Avramolupos. Komisioneri përgëzoi Ministrinë e Brendshme për masat e marra ...

Xhafaj takon Hahn: S?do të jemi më në listën e vendeve ku kultivohet drogë

Albeu.com - 07.12.2017

Ministri i Brendshëm shqiptar Fatmir Xhafaj ndodhet nw Bruksel ku zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn .

Lufta kundër drogës, Avramolupos përgëzon Xhafajn: Ju mbështesim në rrugën drejt BE

Java News - 06.12.2017

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj takoi në Bruksel Komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë, Dimitris Avramolupos. Komisioneri përgëzoi Ministrinë e Brendshme për masat e marra ...

Komisioneri Hahn: Periudha në vijim, deçizive për Shqipërinë. Xhafaj: Në 2018-n, Shqipëria s’do jetë në listën e ...

Gazeta Tema - 07.12.2017

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar, Fatmir Xhafaj zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn.

Bruksel, Xhafaj takon Komisionerin Avramopoulos

Zhurnal - 06.12.2017

Bruksel, Xhafaj takon Komisionerin Avramopoulos Tiranë, 6 dhjetor - Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj sot nw Bruksel ka takuar Komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë, Dimitris ...

Xhafaj në Bruksel, ja mesazhi që i dha komioneri Hahn

SOT - 07.12.2017

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar Fatmir Xhafaj zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn.