TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

U masturbua në skenë, aktorja tropojane: Meshkujt u eksituan

Gazeta Express - 12.07.2019

Arjola Demiri theu tabutë në skenën e teatrit pasi kishte një rol tepër të bujshëm. Aktroja e njohur nga Tropoja i duhej të masturbohej në monodramën “Dashuritë e Virgjëreshës Madalenë” dhe kjo gjë ...

Flet aktorja shqiptare që masturboi në skenë: Ishte i tmerrshëm reagimi i meshkujve

Gazeta Express - 12.07.2019

Thonë se roli është rol, e që nuk ka të bëjë më jetën e një aktori i cili e sjell në jetë atë. Por për rolet që prekin tabu kaq të ndjeshme për një popull si ne, ky parim shpeshherë bie ndesh me ...

Rrëfehet Arjola Demiri, si u eksituan meshkujt nga një rol i saj në teatër

Lajmi.net - 11.07.2019

Aktorja Arjola Demiri e cila u bë e njohur me rolin e Xhbanes, nga seriali ‘O sa mirë’, ishte së fundmi mysafire në emisionin ‘Opinion’ aty ku ka folur lidhur me karrierën e saj, shkruan lajmi.net.

Arjola Demiri rrëfen se si u eksituan meshkujt me një rol të saj në teatër

Telegrafi - 11.07.2019

Ajo u bë e famshme në saje të rolit të Xhbanes, në serialin e mirënjohur, “O Sa Mirë”. Bëhet fjalë për aktoren, Arjola Demirin, e cila kohët e fundit i është rikthyer botës së paraqitjes në projektet ...

Meshkujt u eksituan/ Aktorja flet për efektin e masturbimit në skenë

Mapo - 11.07.2019

Aktorja Arjola Demiri ka folur së fundmi për reagimin që pati tek meshkujt roli i saj në shfaqjen “Dashuritë e Virgjëreshës Madalenë”, e cila u vendos në teatër pak muaj më parë nga Ridvan Dibra.

Rrëfehet Arjola Demiri, si u eksituan meshkujt nga një rol i saj në teatër

Botasot - 11.07.2019

Aktorja Arjola Demiri e cila u bë e njohur me rolin e Xhbanes, nga seriali ‘O sa mirë’, ishte së fundmi mysafire në emisionin ‘Opinion’ aty ku ka folur lidhur me karrierën e saj.

Arjola Demiri rrëfen se si meshkujt u eksituan me rolin e saj në teatër

Zhurnal - 11.07.2019

Aktorja Arjola Demiri, apo siç e njeh publiku si “Xhbanja” e serialit vendor “O sa mirë”, mbrëmë ishte e ftuar në emisionin “Opinion” në Tv Klan, shkruan GazetaBlic.Duke qenë se më nuk është pjesë e ...

U masturbua në skenë, habit aktorja shqiptare: Meshkujt u eksituan (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.07.2019

Aktorja shqiptare Arjola Demiri e njohur me rolin e Xhbanes, nga seriali “O sa mirë”, ishte së fundmi në emisionin “Opinion”. Ajo ka folur për rolin e saj në teatër në monodramën “Dashuritë e ...

U masturbua në skenë, flet aktorja shqiptare: Meshkujt u eksituan

Botasot - 11.07.2019

Aktorja shqiptare Arjola Demiri e njohur me rolin e Xhbanes, nga seriali "O sa mirë", ishte së fundmi në emisionin "Opinion". Ajo ka folur për rolin e saj në teatër në monodramën "Dashuritë e ...

U masturbua në skenë, aktorja tropojane: Meshkujt u eksituan (Video)

Ina - 12.07.2019

Arjola Demiri theu tabutë në skenën e teatrit pasi kishte një rol tepër të bujshëm. Aktroja e njohur nga Tropoja i duhej të masturbohej në monodramën “Dashuritë e Virgjëreshës Madalenë” dhe kjo gjë ...

U masturbua në skenë, aktorja tropojane: Meshkujt u eksituan (Video)

Tetova Sot - 12.07.2019

Arjola Demiri theu tabutë në skenën e teatrit pasi kishte një rol tepër të bujshëm. Aktroja e njohur nga Tropoja i duhej të masturbohej në monodramën “Dashuritë e Virgjëreshës Madalenë” dhe kjo gjë ...