TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj me dedikim emocional në njëvjetorin e lindjes së vajzës

Telegrafi - 12.07.2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, para një viti është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Bes Kallaku, mirëpritën fëmijën e parë, vajzën, të cilën e kanë pagëzuar ...

Ajka feston një vjetorin, mami Xhensila publikon fotot e para (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.07.2019

Vajza e Xhnsilës dhe Besit Ajka , feston sot ditëlindjen e parë. Xhensila ka zgjedhur të publikojë foto nga momenti i parë i ardhjes në jetë dhe krah tyre ka bërë një dedikim prekës dhe tejet të ...

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj me dedikim emocional në njëvjetorin e lindjes së vajzës

Botasot - 12.07.2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, para një viti është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Bes Kallaku, mirëpritën fëmijën e parë, vajzën, të cilën e kanë pagëzuar ...

Ajka 1 vjeç, Besi dhe Xhensila publikojnë foton e parë të vogëlushes

Gazeta Express - 12.07.2019

Sot është një ditë e veçantë për çiftin e njohur shqipatr, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj. Vajza e tyre, Ajka feston ditëlindjen e saj të parë. Me këtë rast, çifti kanë zgjedhur të publikojnë në ...

Vajza e tyre feston një vjetorin, urimi i ndjerë në Instagram

BalkanWeb - 12.07.2019

Vajza e Xhensila Myrtezaj dhe e aktorit të humorin Bes Kallaku ka festuar sot një vjetorin e ditëlindjes së saj. Ka qenë vetë Xhensila që me një status të ndjerë në Instagram uron fëmijën e saj të ...

Vajza e Xhensilës dhe Besit feston një vjetorin e lindjes, kështu e uron këngëtarja

Zeri - 12.07.2019

Sot është një ditë e veçantë për Xhensila Myrtezajn dhe aktorin Bes Kallaku. Vajza e tyre e vetme feston një vjetorin e lindjes, dhe urimet e para për të bijën nuk kanë munguar nga çifti.

Ajka u bë 1 vjeçe, Xhensila i zbulon për herë të parë fytyrën vajzës sot në ditëlindjen e saj

Lajmi.net - 12.07.2019

Vitin e kaluar, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe komediani Bes Kallaku u bënë për herë të parë prindër, shkruan lajmi.net. Në jetë erdhi vajza të cilën çifti e pagëzuan me emrin Ajka.