TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kthehet moti i ngrohtë – ngritën temperaturat

Almakos - 15.03.2019

Ditëve në vijim përmirësim i motit, fundjava e ngrohtë dhe me diell Fusha anticiklonike nga Atlantiku ditëve në vijim do të shtrihen përgjatë Mesdheut dhe rajonit tonë.

Kthehet moti i ngrohtë – ngritën temperaturat

Botasot - 15.03.2019

Ditëve në vijim përmirësim i motit, fundjava e ngrohtë dhe me diell Fusha anticiklonike nga Atlantiku ditëve në vijim do të shtrihen përgjatë Mesdheut dhe rajonit tonë.

Parashikimi i motit për çdo qark, e Mërkurë 13 mars 2019

Java News - 13.03.2019

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin, përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet malore.