TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Arrestohet “tmerri” i grabitjes së banesave në zonën e Kavajës

Gazeta Express - 14.08.2019

Zbardhen 4 vjedhje banesash , të ndodhura gjatë muajve të fundit në qytetin e Kavajës. Policia e Kavajës ka vënë në pranga një 29-vjeçar, i dyshuar si autor i vjedhjes së katër banesave gjatë muajve ...

Vodhi 4 banesa, arrestohet 29-vjeçari

Durres Lajm - 14.08.2019

Ishte kthyer në tmerrin e banorëve të zonës, arrestohet nga policia e qytetit të Kavajës. Në pranga ka rënë 29-vjeçari banues në Luz të vogël Kavajë, pasi vetëm brenda pak muajve ka kryer 4 vjedhje ...

Policia kap "tmerrin" e banorëve të Kavajës

Albeu.com - 14.08.2019

Policia ka arrestuar një hajdut profesionist në Kavajë, i cili prej disa kohësh ishte kthyer në një shqetësim të madh për banorët e qytetit dhe fshatrave përreth.

Ishte kthyer në tmerr për Kavajën, kapet hajduti i rrezikshëm

Medial - 14.08.2019

Policia e Kavajës ka arrestuar një 29-vjeçar, i cili ishte kthyer në makthin e banorëve, pasi vidhte banesat. Vetëm gjatë muajve të fundit, policia ka zbardhur katër vjedhje banesash në Kavajë, prej ...

Ishte kthyer në tmerr për kavajsit, kapet hajduti i rrezikshëm

BalkanWeb - 14.08.2019

Policia e Kavajës ka arrestuar një 29-vjeçar, i cili ishte kthyer në makthin e banorëve, pasi vidhte banesat. Vetëm gjatë muajve të fundit, policia ka zbardhur katër vjedhje banesash në Kavajë, prej ...

Kapet “skifteri” nga Kavaja, vodhi 4 shtëpi

Mapo - 14.08.2019

Policia tha sot se ka vënë në pranga një person pasi kishte vjedhur 4 banesa, gjatë muajve të fundit në qytetin e Kavajës. Në vijim të punës për parandalimin e vjedhjeve, zbardhjen e atyre të ...

Ishte kthyer në tmerrin e banorëve, kapet ‘mat’ dhe arrestohet hajduti i banesave (DETAJE)

SOT - 14.08.2019

Zbardhen 4 vjedhje banesash, të ndodhura gjatë muajve të fundit në qytetin e Kavajës dhe vihet në pranga hajduti. Blutë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi me iniciale B. A.