TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sherr mes Kejsit dhe Oltës?

Botasot - 15.03.2019

Kanë qenë mike, por shenjat se kjo miqësi është thyer sa vjen e shtohen, edhe pse vetë Kejsi Tola dhe Olta Boka janë përpjekur të mos e mediatizojnë shumë ngërçin mes tyre.

?Nuk i ndrin ylli?, Olta Boka e zhgënjyer nga deklarata e Kejsi Tolës

Albeu.com - 14.03.2019

Olta Boka duket paksa “e zhgënjyer” nga deklarata e Kejsi Tolës pak kohë më parë në “ Shiko Kush Luan”. Gjatë programit, Kejsi u pyet se “cila është ajo këngëtare shqiptare, që sado që mundohet, nuk ...