TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kroacia deklason Hungarinë

Lajmi.net - 10.10.2019

Finalistët e Kupës së Botës kanë mposhtur 3:0 Hungarinë në shtëpi. Puna e fituesit në këtë përballje u përcaktua që në pjesën e parë. Luka Modric në minutën e 5’, kaloi në epërsi 1:0 Kroacinë.

Modric ndihmon Kroacinë, Bale gabon me Uellsin

Gazeta Express - 10.10.2019

Kroacia është gjithnjë e më pranë Euro 2020. Finalisti i Kupës së Botës në “Rusia 2018”, e mundi në xhiron e gjashtë në Grupin E Hungarinë, me rezultat 3-0.

Gol kaq të bukur moti s’keni parë, shënon sërish Kroacia

Gazeta Express - 10.10.2019

Kroacia është duke e mposhtur 2-0 Hungarinë. Pas mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric, ka realizuar edhe 25-vjeçari, Bruno Petkovic. Ai shënoi për 2-0 me thembër në minutën e ...

Modric i mrekullueshëm, vjedh topin dhe shënon pas pesë minutave lojë

Gazeta Express - 10.10.2019

Kroacia është duke e mposhtur 1-0 Hungarinë. Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, ka vjedhur një top në mesfushë për të shënuar për 1-0 kundër Hungarisë në minutën e pestë të takimit, raporton ...

Modric i mrekullueshëm, vjedh topin dhe shënon pas pesë minutave lojë (VIDEO)

Tetova Sot - 10.10.2019

Kroacia është duke e mposhtur 1-0 Hungarinë. Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, ka vjedhur një top në mesfushë për të shënuar për 1-0 kundër Hungarisë në minutën e pestë të takimit. Loading..

Gol kaq të bukur moti s’keni parë, shënon sërish Kroacia (VIDEO)

Tetova Sot - 10.10.2019

Kroacia është duke e mposhtur 2-0 Hungarinë. Pas mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric, ka realizuar edhe 25-vjeçari, Bruno Petkovic. Ai shënoi për 2-0 me thembër në minutën e 24’. Loading..

Super Kroacia, bombardon Hungarinë në 45 minutat e para (VIDEO)

Albeu.com - 10.10.2019

Kroacia është duke e mposhtur 3-0 Hungarinë. Pas mesfushorit të Real Madridit, Luka Modric, ka realizuar edhe 25-vjeçari, Bruno Petkovic . Ai shënoi për 2-0 me thembër në minutën e 24’ një super gol.

Kroacia deklason Hungarinë

Botasot - 10.10.2019

Kombëtarja e Kroacisë ka shënuar fitore të thellë por edhe shumë të rëndësishme në kualifikimet për Euro 2020. Finalistët e Kupës së Botës kanë mposhtur 3:0 Hungarinë në shtëpi.

Modric ndihmon Kroacinë, Bale gabon me Uellsin

Tetova Sot - 11.10.2019

Kroacia është gjithnjë e më pranë Euro 2020. Finalisti i Kupës së Botës në “Rusia 2018”, e mundi në xhiron e gjashtë në Grupin E Hungarinë, me rezultat 3-0.