TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Çfarë ndodhi? Diplomatja amerikane shpërthen në lot gjatë konferencës në Shqipëri (ARSYEJA)

SOT - 16.04.2019

Në një takim për sensibilizimin e punësimit të grave të prekura nga kanceri i gjirit, zëvendës ambasadorja e SHBA në Tiranë, Leyla Moses-Ones ka treguar një histori të dhimbshme personale.

Moses tregon historinë e dhimbshme dhe i bën apel politikës: Koha që udhëheqësit të japin një shembull të shkëlqyer

Java News - 16.04.2019

Në një takim për sensibilizimin e punësimit të grave të prekura nga kanceri i gjirit, e ngarkuara me punë e ambasadës së SHBA në Tiranë, Leyla Moses-Ones, duke ndarë dhimbjen e saj pas humbjes së ...

Reforma zgjedhore, Moses apelon: Udhëheqësit të japin shembull

BalkanWeb - 16.04.2019

Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi Soreca dhe e ngarkuara me punën e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Leyla Moses-Ones lëshuan apel të fortë për udhëheqësit shqiptarë, ...

Leyla Moses-Ones e përlotur: Bashkohuni për reformën zgjedhore

Mapo - 16.04.2019

E Ngarkuara me Punë në Ambasadën e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Leyla Moses-Ones i ka bërë apel aktorëve politikë shqiptarë të bëhen bashkë, të ulen të gjejnë gjuhën e dialogut, dhe ...

Reforma zgjedhore, ambasada e SHBA bën apelin e fortë

SOT - 16.04.2019

E ngarkuara me Punë në Ambasadën e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Leyla Moses-Ones i ka bërë apel aktorëve politikë shqiptarë të bëhen bashkë, të ulen të gjejnë gjuhën e dialogut, dhe ...