TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

UFC nuk do ta lejojë Khabibin që të mos ndeshet deri në nëntor

Telegrafi - 11.02.2019

Presidenti i UFC-së, Dana White, e ka paralajmëruar Khabib Nurmagomedovin se organizata e arteve të përziera marciale nuk do ta lejojë që të qëndrojë jashtë ‘Tetëkëndëshit’ deri në nëntor.

McGregor zgjedh kundërshtarin, dueli të zhvillohet më 11 maj

Lajmi.net - 10.02.2019

Conor McGregor dëshiron të rikthehet në oktogon për një tjetër duel. McGregod dëshiron të përballet me Nate Diaz, në UFC 237, më 11 maj, për të kompletuar një prej trilogjive më të mëdha në histori ...

UFC nuk do ta lejojë Khabibin që të mos ndeshet deri në nëntor

Almakos - 11.02.2019

Presidenti i UFC-së, Dana White, e ka paralajmëruar Khabib Nurmagomedovin se organizata e arteve të përziera marciale nuk do ta lejojë që të qëndrojë jashtë ‘Tetëkëndëshit’ deri në nëntor.

Njihnu me kundërshtarin e ardhshëm të McGregor - dhe është befasi

Zeri - 10.02.2019

Conor McGregor ka konfirmuar se ai do t’i jap Nate Diaz një revansh në të ardhmen e afërt, shkruan Zëri. Mundësi irlandez e ka paralajmëruar UFC që ta aranzhojë duelin me Diaz për ngarjen e ardhshme ...

McGregor zgjedh kundërshtarin, dueli të zhvillohet më 11 maj

Almakos - 10.02.2019

Conor McGregor dëshiron të rikthehet në oktogon për një tjetër duel. McGregod dëshiron të përballet me Nate Diaz, në UFC 237, më 11 maj, për të kompletuar një prej trilogjive më të mëdha në histori ...

UFC nuk do ta lejojë Khabibin që të mos ndeshet deri në nëntor

Botasot - 12.02.2019

Presidenti i UFC-së, Dana White, e ka paralajmëruar Khabib Nurmagomedovin se organizata e arteve të përziera marciale nuk do ta lejojë që të qëndrojë jashtë ‘Tetëkëndëshit’ deri në nëntor.

Pas sherrit masiv jashtë kafazit, rikthehet në ring Mc Gregor. Kush është kundërshtari i radhës

Java News - 10.02.2019

McGregor dëshiron të përballet me Nate Diaz, në UFC 237, më 11 maj, për të kompletuar një prej trilogjive më të mëdha në histori të dueleve luftarake.