TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Policia gjeti nënën që e braktisi foshnjën e sapolindur në Shkup

Ina - 16.05.2019

Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për ...

Gjendet nëna që braktisi foshnjën në Fushë Tophanë, nuk ka mbushur ende 18 vjet

Antpress - 16.05.2019

Policia ka gjetur nënën e cila kishte braktisur beben e saj në park në lagjen Fushë Tophanë. Siç mësohet, ajo është një vajzë e mitur (nën 18vjet) dhe se nuk ka mundësi të kujdeset për foshnjen e ...

Braktiset foshnja e sapolindur, gjendja e bebes stabile, kërkohet nëna që e braktisi

Flaka - 15.05.2019

Një foshnje është gjetur mbrëmë në Fushë Topanë në Shkup e braktisur menjëherë pas lindjes. Një kalimtar i rastit ka dëgjuar të qarat e foshnjës dhe ka lajmëruar menjëherë policinë.

Një foshnje e braktisur është gjetur në një park në Fushë Tophanë të Shkupit

Portalb - 15.05.2019

Në Klinikën për Sëmundje të Fëmijëve dje me automjet të Ndihmës së Shpejtë është sjellë një foshnje e porsalindur, e cila është gjetur në një park në lagjen Fushë Tophanë, njofton Portalb.mk .

Një i porsalindur braktiset nga nëna, gjendet në trotuar në Fushtophanë

Alsat - 15.05.2019

Një i porsalindur sot është lënë në mëshirë të fatit në trotuar në lagjen Fushë Tophanë. Dëshmitarët kanë njoftuar se foshnja ishte i porsalindur dhe i gjithi i mbuluar në gjak, atëherë kur e kishin ...

Policia e ka gjetur nënën e cila braktisi foshnjën e porsalindur në Fushë Topanë

Tetova Sot - 16.05.2019

Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për ...

Shkup, nëna braktis foshnjën e sapolindur, e lë në rrugë

Ina - 15.05.2019

Një foshnje e sapolindur dje është gjetur e braktisur në rrugë në lagjen Fushë Topanë të Shkupit, njoftoi 24 info. Sipas dëshmitarëve, foshnja është hetuar nga kalimtar të rastit rreth orës 11 në një ...

Foshnje e braktisur gjendet në Çair

Flaka - 14.05.2019

Në lagjen Teneqe Mëhallë, në Çair, paraditen e sotme është gjetur një foshnje e braktisur. Siç mëson gazet KOHA, ekipe të policisë së Shkupit, pas denoncimit të marrë nga një qytetar, kanë dalë në ...

Një i porsalindur në Shkup braktiset nga nëna, gjendet në trotuar

Gazeta Express - 15.05.2019

Një i porsalindur sot është lënë në mëshirë të fatit në trotuar në lagjen Fushë Tophanë të Shkupit. Dëshmitarët kanë njoftuar se foshnja ishte i porsalindur dhe i gjithi i mbuluar në gjak, atëherë ...

Policia e gjen gruan që braktisi foshnjën e saj në Shkup

Zeri - 16.05.2019

Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për ...

Tragjike, nëna braktis foshnjën e sapolindur, e lë në rrugë

Antpress - 15.05.2019

Diçka jo normale për mendjen e njeriut ka ndodhur dje në Shkup. Një foshnje e sapolindur dje është gjetur e braktisur në rrugë në lagjen Fushë Topanë të Shkupit, njoftoi 24 info.

Një i porsalindur braktiset nga nëna, gjendet në trotuar në Fushtophanë

Botasot - 15.05.2019

Një i porsalindur sot është lënë në mëshirë të fatit në trotuar në lagjen Fushë Tophanë. Dëshmitarët kanë njoftuar se foshnja ishte i porsalindur dhe i gjithi i mbuluar në gjak, atëherë kur e kishin ...

Policia e gjen gruan që braktisi foshnjën e saj në Shkup. Nëna tregon arsyen

Gazeta Express - 16.05.2019

Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për ...

Një i porsalindur braktiset nga nëna, gjendet në trotuar në Fushtophanë

Tetova Sot - 15.05.2019

Një i porsalindur sot është lënë në mëshirë të fatit në trotuar në lagjen Fushë Tophanë. Dëshmitarët kanë njoftuar se foshnja ishte i porsalindur dhe i gjithi i mbuluar në gjak, atëherë kur e kishin ...

Policia e gjen gruan që braktisi foshnjën e saj në Shkup. Nëna tregon arsyen

Albeu.com - 16.05.2019

Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup . Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për ...

Maqedonia e Veriut: Nëna braktis foshnjën e porsalindur, e lë në trotuar

Antpress - 15.05.2019

Një i porsalindur sot është lënë në mëshirë të fatit në trotuar në lagjen Fushë Tophanë. Dëshmitarët kanë njoftuar se foshnja ishte i porsalindur dhe i gjithi i mbuluar në gjak atëherë kur e kishin ...

Nëna tregon arsyen pse e braktisi foshnjen në Fushë Tophanë

Antpress - 16.05.2019

Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për ...