TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Djali i Veliajt 2-muajsh, Ajola publikon foton e parë të vogëlushit

Java News - 06.12.2018

Rreth dy muaj më parë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Ajola Xoxa solli në jetë djalin e tyre të parë, i cili peshonte 3 kg e 400 gram.

Vetëm dy muajsh, publikohet për të herë të parë fotoja e djalit të Veliajt

LajmiFundit - 06.12.2018

Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa, u bënë prindër për herë të parë pak muaj më parë. Ditën e sotme, Ajola ka vendosur të ndajë për herë të parë me ndjekësit e saj në Instagram një foto ...

Bashkëshortja e Erion Veliajt publikon për herë të parë foto me foshnjën

Lajmi.net - 06.12.2018

Më 8 tetor Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola Xoxa janë bërë prindër për herë të parë. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola janë bërë prindër të një djali të cilit ia vunë ...

Brenda shtëpisë së Erion Veliajt, Ajola ndan foton me Kajanin e vogël

Botasot - 06.12.2018

Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliajt sapo ka ndarë fotot më të ëmbla të para ndonjëherë. Ajo mban në duar Kajanin e vogël dhe ka treguar nga ai më tepër se ...

Brenda shtëpisë së Erion Veliajt, Ajola ndan foton me Kajanin e vogël

Gazeta Express - 06.12.2018

Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliajt sapo ka ndarë fotot më të ëmbla të para ...