TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Moti sot me vranësira dhe i ngrohtë, temperatura maksimale deri në 31 gradë Celsius

Alsat - 11.09.2019

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Në Shkup paradite moti do të jetë me vranësira, ndërsa pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut.

Moti deri në fund të javës në Maqedoninë e Veriut

Ina - 11.09.2019

Moti gjatë kësaj jave do të jetë i ndryshueshëm në disa rajone të vendit. Gjatë ditës së sotme do të ketë mot të ndryshueshëm me reshje lokale të shiut, kjo kryesisht në pjesën perëndimore dhe ...

Moti sot me vranësira dhe reshje lokale të shiut

Zhurnal - 11.09.2019

Shkup, 11 shtator, Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Në Shkup paradite moti do të jetë me vranësira, ndërsa pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut.

Diell dhe vranësira, ky është moti për sot

Telegrafi - 11.09.2019

Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat në disa pjesë, kryesisht në qendër dhe veriperëndim të vendit kanë mundësi të shoqërohen me reshje afatshkurta shiu.

Çfarë moti do të kemi për dy ditët e ardhshme?

Lajmi.net - 10.09.2019

Temperaturat minimale do të sillen ndërmjet 12-15 gradë celsius ndërsa maksimalet pritet të arrijnë në 28 gradë celsius. “Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Moti në dy ditët e ardhshme

Telegrafi - 10.09.2019

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Në njoftimin e bërë nga IHK thuhet se do të ketë ...

Në dy ditët e ardhshme, diell dhe reshje të shkurtra shiu

Koha.net - 10.09.2019

Në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat në disa pjesë, kryesisht në qendër dhe veriperëndim të vendit kanë mundësi të shoqërohen me reshje ...

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Telegrafi - 10.09.2019

Moti nesër do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Në Shkup paradite moti do të jetë me vranësira, ndërsa pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut.

Deri të enjten më ngrohtë, më pas bien temperaturat

Koha.net - 10.09.2019

Moti në Kosovë pritet të jetë me vranësira dhe intervale me diell. Sot vende-vende priten riga lokale shiu. Në aspektin termik, temperaturat do të shënojnë rritje deri ditën e enjte, e më pas ...

Moti sot në Kosovë, me ngritje temperaturash

Gazeta Express - 10.09.2019

Moti mbi vendin tonë pritet të jetë me vranësira dhe intervale me diell. Sot vende-vende priten riga lokale shiu. Në aspektin termik, temperaturat do të shënojnë rritje deri ditën e enjte, e më pas ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare

Tetova Sot - 10.09.2019

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, si dhe do të fryjë erë mesatare jugore. Në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje të shiut.

Moti sot, në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje të shiut

Flaka - 10.09.2019

Moti sot në vend do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, si dhe do të fryjë erë mesatare jugore. Në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje të shiut.

A doni të dini se si do të jetë moti gjatë kësaj jave në Maqedoni?

Ina - 10.09.2019

Kushtet klimatike që pritet të mbizotërojnë ditëve në vazhdim, paralajmërojnë ardhjen e stinës së vjeshtës. Në Maqedoninë e Veriut gjatë kësaj jave do të mbaj mot i ndryshueshëm, i përcjellur me ...

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut

Flaka - 11.09.2019

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Në Shkup paradite moti do të jetë me vranësira, ndërsa pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut.

Moti për dy ditët e ardhshme

Gazeta Express - 10.09.2019

Në dy ditët e ardhshme në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat në disa pjesë, kryesisht në qendër dhe veriperëndim të vendit kanë mundësi të shoqërohen me reshje ...

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Botasot - 10.09.2019

Moti nesër do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Në Shkup paradite moti do të jetë me vranësira, ndërsa pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut.

Ngriten temperaturat, ky është parashikimi i motit për sot

Lajmi.net - 10.09.2019

Moti mbi vendin tonë pritet të jetë me vranësira dhe intervale me diell. Sot vende-vende priten riga lokale shiu. Në aspektin termik, temperaturat do të shënojnë rritje deri ditën e enjte, e më pas ...

Moti sot me diell, vende-vende priten reshje shiu

Telegrafi - 10.09.2019

Moti mbi vendin tonë pritet të jetë me vranësira dhe intervale me diell. Sot vende-vende priten riga lokale shiu. Në aspektin termik, temperaturat do të shënojnë rritje deri ditën e enjte, e më pas ...