TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Skandaloze, tifozët e Debrecenit: Vritini shqiptarët!

Zeri - 11.07.2019

Ndeshja kundër Debrecenit do të mbetet një kujtim i hidhur për Kukësin, jo vetëm për humbjen e thellë 3-0, por edhe për mikëpritjen që i bënë një grup tifozësh.

EUROPA LEAGUE/ Kukësi turpërohet në Hungari, kualifikimi mbetet ëndërr (VIDEO)

Albeu.com - 11.07.2019

Skuadra e Kukësit është mposhtur me rezultatin 3-0 nga Debrecen në takimin e parë të zhvilluar në Hungari, të vlefshëm për turin e parë kualikues të UEFA Europa League .

Kukësi zhgënjen keq, mundet nga Debreceni

LajmiFundit - 11.07.2019

Kukësi është me një këmbë larg eliminimit nga raundi i parë eliminator në Europa League. Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjoka u mposht me rezultatin 3-0 nga Debreceni që ndryshoi fytyrën gjatë pjesës ...

Kukësi me 2 fytyra, kapitullon pa kushte në Hungari

Mapo - 11.07.2019

Kukësi është mposhtur me rezultatin 3-0 nga Debreceni në takimin e vlefshëm për raundin e parë të Ligës së Europës. Një paraqitje me 2 fytyra për skuadrën e Ernest Gjokës, e cila dominoi në pjesën e ...

L.E: Kukësi mposhtet nga Debrecen, tani të gjitha gjasat tek ndeshja e kthimit

Lajmi.net - 11.07.2019

Pas Shkupit, Teutës së Durrësit e Laçit, as skuadra e Kukësit nuk arriti të shënonte fitore në përballjen me Debrecenin. Kukësi është mposhtur me rezultatin 3:0 në udhëtimin e tyre në Hungari, ...

Mesfushori i Kukësit lëshon një ‘predhë’ të vërtetë

LajmiFundit - 11.07.2019

Kukësi po mat forcat me skuadrën e njohur hungareze, Debrecenin. Megjithëse takimi i parë luhet në transfertë ekipi shqiptar po dominon lojën ndërsa në minutën e 25 verilindorët ishin të pafat.

Kukësi shembet në pjesën e dytë, Debreceni shënon tre hërë

BalkanWeb - 11.07.2019

Nënkampionët luajtën në Hungari takimin e parë të vlefshëm për Ligën e Europës, ku u mund 3-0 nga ekipi i Debrecenit. Duhet thënë se pavarësisht rezultatit, skuadra e Gjokës ka prodhuar një futboll ...

Çfarë traume për Kukësin, Debreceni e shpërfytyron në pjesën e dytë

SuperSport - 11.07.2019

Kukësi nuk ia del të marrë rezultat pozitiv me Debrecenin në transfertë. Përkundrazi, nënkampionët e Shqipërisë, edhe pse zhvilluan një pjesë të parë shumë të mirë, me raste të shumta shënimi, i ...

Kukësi pëson humbje të thellë te Debreceni

Telegrafi - 11.07.2019

Edhe një skuadër shqiptare ka pësuar humbje në Ligën e Evropës. Fjala është për nënkampionin e Shqipërisë, Kukësin që nuk ia ka dalë të marrë rezultat pozitiv në udhëtim te Debreceni që pësoi humbje ...

Kukësi shkatërrohet nga Debreceni në Ligën e Evropës

Zeri - 11.07.2019

Kukësi ka pësuar humbje të thellë në udhëtim te Debreceni në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Evropës, shkruan zeri.info Kukësi u mposht me rezultatin 3:0.

Kukësi pranë mrekullisë, shtylla i mohon goli Rrocës (VIDEO)

Albeu.com - 11.07.2019

Kukësi po luan takim e parë për Europa League ndaj Debrecenit në Hungari. Skuadra verilindore pati një moment të mirë në minutën e 24 për të kaluar në epërsi por gjuajtja e Eduart Rrocës u ndal në ...

Kukësi shkëlqen një pjesë loje, pastaj kapitullon pa kushte

Gazeta Tema - 11.07.2019

Vetëm një mrekulli mund të mbajë Kukësin në Ligën e Europës, pasi sot ekipi verilindor ka gabuar plotësisht 45 minuta ndaj Debrecen, duke u ndëshkuar me rezultatin e rëndë 3-0.

Kukësin e ndal shtylla, gjyqtari habit me vendimet pro Debrecenit

BalkanWeb - 11.07.2019

Nënkampionët luajnë në Hungari takimin e parë të vlefshëm për Ligën e Europës, ndërsa duhet thënë se në këtë 45 minutësh të parë, skuadra e Gjokës ka prodhuar një futboll të pëlqyeshëm, ku Valdet ...

Qeleshe, çifteli dhe “Nënë Tereza”, atmosferë miqësore para sfidës në Hungari

Botasot - 11.07.2019

Kukësi luan ditën e sotme ndeshjen e parë në turin e parë të Europa League, në transfertë ndaj Debrecenit. Para sfidës, që nis nga ora 19:00, drejtuesit e klubit verilindor, janë pritur në një drekë ...

Gjoka e Musolli reflektojnë besim: Të bëjmë diçka speciale

SuperSport - 11.07.2019

Në konferencën për shtyp, para ndeshjes me Debrecenin, dolën trajneri Ernest Gjoka dhe mesfushori Besar Musolli. Tekniku 49-vjeçar tregoi se ka informacionet e duhura për kundërshtarin, madje edhe ...

Europa League/ Sot luajnë Teuta, Laçi e Kukësi

Mapo - 11.07.2019

Në kuadër të kompeticionit Europa League, sot zbresin në fushë tre ekipe shqiptare. Teuta, Laçi e Kukësi luajnë në turin e parë kualifikues të Europa League.

Gjoka e Musolli karikojnë Kukësin: I dijmë defektet e Debrecenit, nuk mendojmë për Torinon

Botasot - 10.07.2019

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka dhe kapiteni i verilindorëve, Besart Musolli dolën në konferencën për shtyp në prag të duelit të vajtjes ndaj Debrecenit, i vlefshëm për raundin e parë kualifikues të ...

L.E: Kukësi mposhtet nga Debrecen, tani të gjitha gjasat tek ndeshja e kthimit

Botasot - 11.07.2019

Ndeshjet e para të raundit të parë në kualifikimet e Ligës së Evropës nuk kanë shkuar aspak mirë për skuadrat shqiptare. Pas Shkupit, Teutës së Durrësit e Laçit, as skuadra e Kukësit nuk arriti të ...

Kukësi udhëton në Hungari për Ligën e Evropës

ABC News - 10.07.2019

Kukësi do të kërkojë rezultat të mirë në Hungari, në ndeshjen e parë të Ligës së Evropës ndaj Debrecenit vendas. Trajneri Ernest Gjoka ka besim, ndonëse ekipi i tij nuk quhet favorit.