TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Humbi jetën rrugës, kush është i riu që sapo ishte kthyer nga emigrimi

Albeu.com - 02.12.2019

Një aksident fatal është regjistruar mesditën e sotme në fshatin Mashtërkor të Mirditës. Si pasojw e aksidentit ka ndërruar jetë një i riu Alfred Gjeta (Marku). Viktima nga Oroshi ka qenë duke ecur me mjetin e tij tip fuoristradë teksa makina e tij ...

Makina bie nga ura, humb jetën 50 vjeçari nga Mirdita

Albeu.com - 02.12.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, në Reps të Miritës. Si pasojë, një 50 vjeçar ka humbur jetën pasi ka dalë rënë nga ura teksa udhëtonte me mjetin "Mercedez Benz", tip ML.

Aksident me vdekje në Mirditë

Gazeta Express - 02.12.2019

Një aksident tragjik ka ndodhur në fshatin Mashtërkor, Orosh, Mirditë ku automjeti tip “Fuoristradë ML” , ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit. Raportohet se ka humbur jetën shtetasi A.M(Gj).

Makina del nga rruga, humb jetën drejtuesi

Medial - 02.12.2019

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar këtë të hënë në Mirditë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:00, në fshatin Mashtërkor, Orosh, ku një automjet tip “Fuoristradë ML” , ka dalë nga rruga e për pasojë ka humbur jetën ...

Makina bie nga ura, humb jetën shoferi në Reps

Syri.net - 02.12.2019

Një person rreth të 50-ave humbi jetën gjatë ditës së sotme në një aksident rrugor në Reps. Mjeti Mercedez Benz, tip ML, me të cilin udhëtonte ka rënë nga ura në lumë. Identiteti i viktimës nuk dihet ende, ndërsa mësohet se po udhëtonte vetëm në ...

Makina bie nga ura, vdes në aksident 50-vjeçari në Mirditë

Java News - 02.12.2019

Një aksident rrugor ndodhi sot në Reps të Mirditës. Mësohet se një 50-vjeçar ka humbur jetën, pasi mjeti “Mercedez Benz”, tip ML, me të cilin udhëtonte ka rënë nga ura në lumë. Identiteti i viktimës nuk dihet ende, ndërsa mësohet se po udhëtonte ...

“Benzi” rrëzohet nga ura dhe bie në lumë, vdes shoferi

JOQ Albania - 02.12.2019

Një 46-vjeçar ka humbur jetën paraditen e sotme në një aksident rrugor në Reps. Mjeti Mercedez Benz që ai drejtonte, ka rënë nga ura në lumë. Viktima është identifikuar si shtetasi me iniciale A.M (Gj)., 46 vjeç banues në Orosh, Mirditë.

Mirditë/ Makina del nga rruga, humb jetën 46-vjeçari

Mapo - 02.12.2019

Aksident me vdekje në fshatin Mashtërkor, Orosh te Mirditës. Një automjet fuoristradë tip “Benz ML” , ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit. Policia bën me dije se “ drejtuesi i mjetit që ka humbur jetën eshte shtetasi ...

Makina del nga rruga dhe bie në lumë, vdes shoferi në Reps të Mirditës (Informacionet e para)

SOT - 02.12.2019

Një aksident rrugor është shënuar sot në Reps, ku një person ka humbur jetën. Mjeti Mercedez Benz, tip ML, me të cilin udhëtonte ka rënë nga ura në lumë. Identiteti i viktimës nuk dihet ende, ndërsa mësohet se po udhëtonte vetëm në mjet.