TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Fitore dramatike e Pejës

Lajmi.net - 09.10.2019

Ndeshja është zhvilluar në palestrën ‘Karagaçi’ edhe pse Feronikeli ishte vendas, megjithatë, për shkak se palestra në Drenas ende nuk është e gatshme, takimi u zhvillua në Pejë.

Superliga vazhdon me ndeshje interesante

Gazeta Express - 08.10.2019

Në këtë mesjavë do të zhvillohen tri ndeshje në kuadër të javës së katërt të Superligës së Kosovës në basketboll, derisa ndeshja Trepça-Rahoveci zhvillohet më vonë, për shkak se, Vreshtarët do të ...

Tri ndeshje luhen, një shtyhet

Botasot - 08.10.2019

Në këtë mesjavë do të zhvillohen tri ndeshje në kuadër të javës së katërt të Superligës së Kosovës në basketboll, derisa ndeshja Trepça-Rahoveci zhvillohet më vonë, për shkak se, Vreshtarët do të ...

Superliga vazhdon me ndeshje interesante

Lajmi.net - 08.10.2019

Ndeshja e parë është ndërmjet Feronikelit dhe Pejës, ndeshje që do të zhvillohet në ‘Karagaçi’. Feronikeli këtë edicion ka hyrë në Superligë dhe në dy ndeshje, ka dy humbje, kurse Peja e rikthyer në ...

Këto ndeshje luhen këtë mesjavë në Superligën e Kosovës në basketboll

Top Channel - 08.10.2019

Në këtë mesjavë do të zhvillohen tri ndeshje në kuadër të javës së katërt të Superligës së Kosovës në basketboll, derisa ndeshja Trepça-Rahoveci zhvillohet më vonë, për shkak se, Vreshtarët do të ...

Në mesjavë zhvillohen tri ndeshje të Superligës së Kosovës në basketboll

Telegrafi - 08.10.2019

Këtë mesjavë do të zhvillohen tri ndeshje në kuadër të javës së katërt të Superligës së Kosovës në basketboll, derisa ndeshja Trepça-Rahoveci zhvillohet më vonë, për shkak se Vreshtarët do të luajnë ...

Peja – Feronikeli, mbyllet ndeshja me këtë rezultat

Zeri - 09.10.2019

Peja ka shënuar fitore dramatike ndaj Feronikelit në Karagaçi me rezultat 89:95 (20:21, 16:21, 20:23, 33:30) në kuadër të javës së katërt të Superligës.

Fitore dramatike e Pejës

Botasot - 09.10.2019

Peja ka shënuar fitore dramatike ndaj Feronikelit në Karagaçi me rezultat 89:95 (20:21, 16:21, 20:23, 33:30) në kuadër të javës së katërt të Superligës.

Peja fiton dramën me Feronikelin

Telegrafi - 09.10.2019

Peja ka shënuar fitore dramatike ndaj Feronikelit në Karagaçi me rezultat 89:95 (20:21, 16:21, 20:23, 33:30) në kuadër të javës së katërt të Superligës.