TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dogji dy makina në Elbasan, kush është autori

LajmiFundit - 16.04.2019

Një person, që përdore dy emra, i ka vënë flakën dy automjeteve të parkuara ngjitur me Drejtorinë Vendore të Policisë së Elbasanit. Automjetet e parkuara ngjitur me njëra-tjetrën janë një Volksëagen ...

Elbasan/ Digjen dy makina pranë drejtorisë së policisë

Top Channel - 16.04.2019

Dy automjete u dogjën në mesnatë pranë drejtorisë së policisë në Elbasan. Sipas të dhënave nga vendngjarja të paktën një prej makinave është djegur qëllimisht dhe autori është identifikuar si një 38 ...

Digjen natën dy automjete në Elbasan, kamerat filmojnë zjarrvënësin

LajmiFundit - 16.04.2019

Dy makina janë përfshirë nga zjarri gjatë natës në Elbasan. Fillimisht zjarri është shfaqur në automjetin tip “Volsvagen”me targa AA 595 KP në pronësi të Hysen Hasekiut, duke e djegur plotësisht.

I vuri flakën dy makinave në Elbasan, identifikohet autori

Medial - 16.04.2019

Një automjet tip Volksvagen me targa AA 595 KP është djegur plotësisht orët e para të mëngjesit të kësaj të marte dhe një tjetër është djegur pjesërisht.

Foto/ Digjen 2 makina në Elbasan, identifikohet autori

BalkanWeb - 16.04.2019

Gjatë orëve të vona të së hënës dy automjete janë përfshirë nga flakët para godinës së Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan. Burime nga vendngjarja bënë me dije se një automjet është djegur ...

U vihet flaka dy makinave pranë Policisë së Elbasanit

ABC News - 16.04.2019

Dy makina janë djegur gjatë natës në afërsi të Drejtorisë së Policisë në Elbasan. Si pasojë e flakëve të zjarrit është djegur plotësisht automjeti tip “Volswagen” në pronësi H.

S'ka qetësi për Elbasanin, digjen dy automjete pranë Drejtorisë së Policisë

SOT - 16.04.2019

Dy automjete janë përfshirë nga flakët e zjarrit përpara Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan.Mësohet se është djegur plotësisht automjeti tip Volsvagen me Targë, AA 595 KP në pronësi të Hysen ...

Makina e një gruaje në flakë, digjen edhe tre të tjera

Mapo - 15.04.2019

Një zjarrvënie që dyshohet e qëllimshme ka ndodhur në fshatin Starovë në Pogradec. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit të sotëm. Si pasojë e zjarrvënies, kanë marrë flakë edhe tre makina ...

Digjen makinat në Elbasan, kamera "kap" autorin e zjarrvënies

Botasot - 16.04.2019

Dy makina janë përfshirë nga zjarri gjatë natës në Elbasan. Fillimisht zjarri është shfaqur në automjetin tip "Volsvagen"me targa AA 595 KP në pronësi të Hysen Hasekiut, duke e djegur plotësisht.

POGRADEC/ I vënë zjarrin makinës së një gruaje, digjen dhe tri të tjera

Java News - 15.04.2019

Zjarrvënie e qëllimshme e një automjeti, digjen katër makina. Një zjarrvënie e qëllimshme në një automjet është regjistruar gjatë orëve të para të mëngjesit në fshatin Starovë në Pogradec, ndërsa si ...

Digjen 2 makina në Elbasan, identifikohet autori

Telegrafi - 16.04.2019

Gjatë orëve të vona të së hënës dy automjete janë përfshirë nga flakët para godinës së Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan. Burime nga vendngjarja bënë me dije se një automjet është djegur ...

U vihet flaka dy makinave pranë Drejtorisë së Policisë, kamera fikson autorin e zjarrvënies

Durres Lajm - 16.04.2019

Dy makina janë djegur gjatë natës në afërsi të Drejtorisë së Policisë në Elbasan. Si pasojë e flakëve të zjarrit është djegur plotësisht automjeti tip “Volswagen” në pronësi H.

Digjen dy automjete në Elbasan, policia identifikon autorin

Java News - 16.04.2019

Dy automjete janë përfshirë nga flakët e zjarrit përpara Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan. Mësohet se është djegur plotësisht automjeti tip Volsvagen me Targë, AA 595 KP në pronësi të Hysen ...

Digjen 4 vetura në Pogradec

Koha.net - 14.04.2019

Një veturë është djegur në orët e para të mëngjesit të së dielës në Pogradec. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Starovë, rreth orës 02:00, transmeton tch.

Digjen gjatë natës 5 automjete

Durres Lajm - 14.04.2019

Një automjet tip “Benz” në pronësi të një punonjësi të policisë në Gramsh është djegur gjatë natës. Sipas njoftimit të policisë, makina me targa GR 1700 B ka qenë e parkuar pranë banesës së efektivit ...

Digjen 2 makina në Elbasan, identifikohet autori

Almakos - 16.04.2019

Gjatë orëve të vona të së hënës dy automjete janë përfshirë nga flakët para godinës së Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan. Burime nga vendngjarja bënë me dije se një automjet është djegur ...

Elbasan/ I vihet flaka 2 makinave, identifikohet autori (Emri)

Mapo - 16.04.2019

Dy automjete janë përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja ka ndodhur përpara Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan. Mësohet se automjeti tip Wolswagen me Targë, AA 595 KP në ...

Iu vihet flaka 4 veturave në Pogradec

Gazeta Express - 14.04.2019

Një veturë është djegur në orët e para të mëngjesit të së dielës në Pogradec. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Starovë, rreth orës 02:00, transmeton tch.

Shkrumbohen dy makina në Elbasan, identifikohet autori

LajmiFundit - 16.04.2019

Gjatë orëve të vona të së hënës dy automjete janë përfshirë nga flakët para godinës së Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan. Burime nga vendngjarja bënë me dije se një automjet është djegur ...

Digjen dy automjete, identifikohet autori

Gazeta Express - 16.04.2019

Dy automjete janë përfshirë nga flakët e zjarrit përpara Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan. Mësohet se është djegur plotësisht automjeti tip Volsvagen me Targë, AA 595 KP në pronësi të Hysen ...