TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Marina Vjollca dhe Bes Kallaku bëhen bashkë për sezonin e ri televiziv

Albeu.com - 11.07.2019

Ende pa u mbyllur për disa programe sezoni televiziv, kanë nisur lëvizjet për sezonin e ri. Një prej personazheve më të përfolur që pritet të rikthehet në ekran është Marina Vjollca, e cila bëri ...

Këto dy personazhe të njohur i zënë vendin Ermal Mamaqit

Tetova Sot - 11.07.2019

Muajt e verës kthehen në merkato për emrat e njohur të televizioneve si dhe programet e tyre. Së fundmi, ‘indexonline’ shkruan se aktori i humorit Bes Kallaku bashkë me Olsi Bylykun, do të zënë ...

Largohet Ermal Mamaqi, kush janë prurjet e reja të Tv Klan (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.07.2019

Stina e verës nuk është asnjëherë pushim për televizionet. Ata janë gjithnjë në përgatitje për sezonin e ardhshëm, por këtë vit përgatitjte në Tv Klan kanë filluar më herët.

Pas largimit të Ermal Mamaqit nga Tv Klan, një tjetër personazh i humorit i zë vendin, por do habiteni nga 'asi ...

SOT - 11.07.2019

Merkatoja e sezonit të ri televiziv duket se qenka hapur më herët se vitet e kaluara. Muajin që lamë pas Indeksonline mësoi se Ermal Mamaqi largohet këtë shtator nga televizioni.

Bes Kallaku dhe Marina Vjollca bashkë në show satirik

Durres Lajm - 11.07.2019

Merkatoja e sezonit të ri televiziv duket se qenka hapur më herët se vitet e kaluara. Muajin që lamë pas Indeksonline mësoi se Ermal Mamaqi largohet këtë shtator nga televizioni Klan drejt një tjetër ...