TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sot 10 vite më parë kishte debutuar Tyson Fury, shikoni si dukej

Lajmi.net - 06.12.2018

Tyson Fury është njëri nga boksierët më të mirë të kategorisë së tij. Britaniku në karrierën e tij profesionale nuk regjistron asnjë humbje të vetme në 28 duele të zhvilluara.

Joshua “përshëndet” Wilder dhe Fury, thotë se është më i mirë se të dy

Lajmi.net - 06.12.2018

Anthony Joshua është munduar të shpjegojë se ai është më i mirë se Tyson Fury dhe Deontay Wilder. Dyshja në fjalë janë përballur në një prej dueleve më spektakolare të boksit, duel i cili përfundoi ...

Fury: Rimeçi duhet të zhvillohet në Old Trafford

Telegrafi - 06.12.2018

Boksieri britanik, Tyson Fury, ka thënë se ai dëshiron që rimeçi me Deontay Wilder duhet që të mbahet në stadiumin Old Trafford. Boksieri 30 vjeçari arriti një barazim kontravers pas duelit me ...

Karikatura e ditës: Mourinho e imiton Furyn

Tetova Sot - 06.12.2018

Protagonist për Karikaturën e Ditës të Goal.com për ditën e enjte është trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i cili arriti ta sigurojë një barazim në ndeshjen kundër Arsenalit, ngjashëm me ...

Fury kërkon që rimeçi kundër Wilder të mbahet në Old Trafford

Gazeta Express - 06.12.2018

Tyson Fury kërkon rimeç me Deontay Wilder në Old Trafford pas meçit të tyre që u mbajt të dielën në kategorinë e peshave të rënda WBC në Shtetet e Bashkuara të ...

Sot 10 vite më parë kishte debutuar Tyson Fury, shikoni si dukej

Botasot - 07.12.2018

Tyson Fury është njëri nga boksierët më të mirë të kategorisë së tij. Britaniku në karrierën e tij profesionale nuk regjistron asnjë humbje të vetme në 28 duele të zhvilluara.

Joshua “përshëndet” Wilder dhe Fury, thotë se është më i mirë se të dy

Botasot - 06.12.2018

Anthony Joshua është munduar të shpjegojë se ai është më i mirë se Tyson Fury dhe Deontay Wilder. Dyshja në fjalë janë përballur në një prej dueleve më spektakolare të boksit, duel i cili përfundoi ...

Karikatura e ditës/ Mourinho-n e tallin me imazhin e Fury

Java News - 06.12.2018

Protagonist për Karikaturën e Ditës të Goal.com për ditën e enjte është trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i cili arriti ta sigurojë një barazim në ndeshjen kundër Arsenalit, ngjashëm me ...

Wilder poston video për ta dëshmuar se e ka rrahur Furyn

Gazeta Express - 05.12.2018

Deontay Wilder e ka postuar një video në rrjetet sociale dhe ka pohuar se përmes saj ka ofruar dëshmi se ai ishte fitues i meçit kundër Tyson Furyt javën e ...

​Wilder e refuzon meçin me Joshuan: Fury e meriton një rimeç

Gazeta Express - 05.12.2018

Deontay Wilder u ka dhënë fund spekulimeve për një meç të mundshëm të tij kundër Anthony Joshuas në pranverë të vitit 2019, duke bërë të ditur se ai e pranon rimeçin me Tyson Furyt, të cilin ...

Wilder: Ndaj Fury luftova i dëmtuar, isha në 50% të formës

Alsat - 05.12.2018

Boksieri amerikan Deontay Wilder, ka rrëfyer sot se në sfidën ndaj Tyson Fury, zhvilluar më 1 dhjetor në Los Anxhelos, ka dueluar jo në 100% të formës së tij.Kampioni i botës në peshën e rëndë tha se ...

Babai i Furyt e zbulon kush është kundërshtari i radhës i djalit të tij!

Botasot - 05.12.2018

Tyson Fury do të dëshironte më mirë të ndeshje me Anthony Joshuan sesa të bënte një rimeç me Deontay Wilderin – ka pohuar babai i tij, John Fury. 54-vjeçari është impresionuar nga performanca e ...

Wilder: Fury meriton rimeç

Botasot - 05.12.2018

Deontay Wilder ka thënë se do të përballet edhe njëherë me Tyson Furyn, para se t’i matë forcat me Anthony Joshuan. 12 runde në LA’s Staples Center nuk sollën fitues, ndeshja përfundoi me barazim dhe ...

Joshua “përshëndet” Wilder dhe Fury, thotë se është më i mirë se të dy

Tetova Sot - 06.12.2018

Anthony Joshua është munduar të shpjegojë se ai është më i mirë se Tyson Fury dhe Deontay Wilder. Dyshja në fjalë janë përballur në një prej dueleve më spektakolare të boksit, duel i cili përfundoi ...