TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kastro Zizo nis programin e tij të ri me akuza artistëve për vjedhje

Gazeta Express - 12.01.2019

Këngëtari dhe moderatori shqiptar, Kastro Zizo ka nisur mbrëmjen e së premtes emisionin e tij "Late Night ...

Bledi Mane për Mustafa Nanon: Provincial, duhet të dalë shpejt nga qarkullimi

Medial - 12.01.2019

Por çfarë mendon ai për Taulant Mukën, Mustafa Nanon dhe Ilda Bejlerin Bledi Mane: Doli ai zotëria nga Skrapari, ai që u bë 2 javë zv. Ministër. “Unë jam shkencëtar, unë punoj në Danimarkë 9 mijë ...

Upss! Kastro Zizo akuzon Genta Ismajlin, Sinanin dhe Bleron për vjedhje

LajmiFundit - 12.01.2019

Mbrëmjen e djeshme ka nisur emisioni më i ri i drejtuar nga Kastro Zizo: “Late Night Show”, i cili transmetohet në “Ora News”. Duke marrë shkas nga emri i emisionit dhe akuzat për kopjim ose ...

“Sa t’o jeta”, kënga më e re nga Kastro

Telegrafi - 12.01.2019

Reperi Kastro ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re. “Sa to jeta” mban titullin projekti i tij i ri muzikor, një këngë e zhanrit hip-hop dhe RnB.

Kastro Zizo tregon tatuazhet e shumta në trupin e tij

Telegrafi - 12.01.2019

Këngëtari Kastro Zizo është mjaft i pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e tij. Ai është një personazh mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe ...

Kaq shumë tatuazhe ka në trup Kastro Zizo

Lajmi.net - 12.01.2019

Kastro Zizo ka larguar bluzën dhe tregoi tatuazhet që ka në trup. Kastro Zizo ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, me të cilën tregon se sa shumë tatuazhe posedon, ...

Kastro promovon këngën “Sa t’o jeta”

Koha.net - 11.01.2019

Kastro është një reper i veçantë nga Gjilani, i cili ishte i ftuar sot në Express të KTV-së për ta promovuar videoprojektin e ri muzikor me titull, "Sa t'o jeta".

Kastro Zizo e nis bujshëm emisionin e ri, flet me emra dhe hedh akuzat e rënda për vjedhje ndaj këngëtarëve të njohur ...

SOT - 12.01.2019

Mbrëmjen e djeshme ka nisur emisioni më i ri i drejtuar nga Kastro Zizo: “Late Night Show”, i cili transmetohet në “Ora News”. Duke marrë shkas nga emri i emisionit dhe akuzat për kopjim ose ...

Kastro Zizo akuzon për vjedhje të këngëve Gentën, Sinanin dhe Bleron

Botasot - 12.01.2019

Duke qenë se e kanë akuzuar për kopjim ose plagjiaturë të emisionit, Kastro e nisi puntatën e tij të parë me një sulm ndaj këtij fenomeni të përhapur në vendin tonë, sidomos në muzikë.