TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vendimi i fshehtë i AKEP, reagon për herë të parë ministria e Infrastrukturës

LajmiFundit - 13.02.2018

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjetikës reagon në lidhje me projekt- vendimin e fshehtë të AKEP për përjashtimin vetëm të Albetelecom nga detyrimi për të mbajtur tarifat on- net të njëjta me ato ...

AKEP para një skandali korruptiv, zbardhet pr/vendimi i fshehtë për favorizimin e Albtelekom, kompania turke pritet të ...

SOT - 13.02.2018

Tregu i komunikimeve elektronike duket se do të përballet së shpejti me një aferë korruptive, nga e cila pritet të përfitohen milionë dollarë, nga njëra prej kompanive që operojnë në treg.

AKEP bunkerizon informacionin për favorizimin e Albtelekom, Gjiknuri paralajmëron Zelën: Vendimi duhej konsultuar, duam ...

SOT - 14.02.2018

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare nuk pranon të bëjë publik projektvendimin e hartuar në favor të kompanisë telefonike Albtelekom. Të kontaktuar nga gazeta “Sot”, burime zyrtare nga ...

Termet në tregun e telefonisë celulare, AKEP merr fshehtas vendimin në favor të Albtelecom

LajmiFundit - 12.02.2018

Një tërmet i ri po pergatitet në tregun e telefonisë celulare, shoqëruar me dyshime për korrupsion, konflikt interesi dhe paligjshmeri. Pas mbylljes së papritur të operatorit Plus (i cili shkoi drejt ...

AKEP, merr vendim për çmimet në tregun e telefonisë

BalkanWeb - 12.02.2018

TIRANE- Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP) ka marrë një tjetër vendim që prek çmimet në tregun e telefonisë. Duke u bazuar në parimin e proporcionalitetit dhe ndryshimeve të ...