TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Man City nuk mund të nënshkruajë me Dani Alves – Kjo është arsyeja

Lajmi.net - 11.07.2019

Trajneri i Man City, Pep Guardiola, ka punuar edhe më parë me Dani Alves, dhe do ta dëshironte lojtarin në skuadrën e tij. Paraqitjet e fundit të mbrojtësit brazilian në Kupën e Amerikës kanë ...

Alves e ka një kusht për klubet që duan të nënshkruajnë me të

Zeri - 11.07.2019

Mbrojtësi Dani Alves është momentalisht futbollist i lirë pas përfundimit të kontratës me Paris Saint-Germainin në fund të edicionit të kaluar, transmeton zeri.info Ai ka disa opsione për ta vazhduar ...

Edhe pse 36-vjeçar, Alves kërkon pagë të lartë nga klubet e interesuara

Telegrafi - 11.07.2019

Dani Alves është një futbollist i lirë pasi ka shkëputur kontratën me Paris Saint Germain. Kapiteni i Brazilit ka disa opsione për ta vazhduar karrierën, por ai nuk po ngutet dhe ka një kusht.

Alves s’e ka ndërmend të pensionohet, transferohet te gjiganti i Premierligës

Lajmi.net - 11.07.2019

‘Globesport’ raporton se Manchester City kanë vendosur të rrisin përpjekjet për nënshkrimin me yllin brazilian, përcjell lajmi.net. Mbrojtësi veteran është lojtar i lirë pas përfundimit të kontratës ...

Dani Alves si lojtar i lirë mund të vesh fanellën e Cityt

Telegrafi - 11.07.2019

Manchester City raportohet se ka zgjuar interesim për mbrojtësin e krahut të djathtë, Dani Alves. Futbollisti 35-vjeçari tashmë është lojtar i lirë pas mbarimit të kontratës me Paris Saint-Germain ...

Man City nuk mund të nënshkruajë me Dani Alves, ja pse

Botasot - 11.07.2019

Manchester City e ka momentalisht të pamundur që të nënshkruajë me yllin brazilian të futbollit, Dani Alves. Trajneri i Man City, Pep Guardiola, ka punuar edhe më parë me Dani Alves, dhe do ta ...

Alves: Ekipi duhet të luajë për Neymar siç luan për Messin

BalkanWeb - 10.07.2019

I nominuar si lojtari më i mirë i Copa America, Dani Alves ishte i ftuar në programin e Sport TV Ben Amigos në Brazil, ku foli për ish-shokun te ekipi i PSG, bashkëatdhetarin dhe mikun e ngushtë ...