TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Një aksident i rëndë i merr jetën një shkupjani

Zhurnal - 13.01.2018

Një aksident i rëndë i merr jetën një shkupjani Shkup, 13 janar - Mbrëmë rreth orës 23:30 në Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë në trafik ku jetën ka humbur 36 vjeçari nga fshati Marino.

Vdes shkupjani në aksident të rëndë

Flaka - 13.01.2018

Mbrëmë rreth orës23:30 në Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë në trafik ku jetën ka humbur 36 vjecari nga fshati Marino, përcjell Aktuale.mk. I ndjeri ka qenë duke drejtuar veturën e tij të tipit ...

Aksident tragjik në Shkup, humb jetën 36-vjeçari

Telegrafi - 13.01.2018

Gjatë ditës së djeshme në Shkup ka ndodhur një aksident tragjik në të cilin ka humbur jetën një burrë 36-vjeçar, nga fshati Marino. Sipas informacioneve të MPB-së, dje rreth orës 23:30 në bulevardin ...

Një aksident i rëndë i merr jetën një shkupjani

Lajm - 13.01.2018

Mbrëmë rreth orës 23:30 në Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë në trafik ku jetën ka humbur 36 vjeçari nga fshati Marino. I ndjeri ka qenë duke drejtuar veturën e tij të tipit Mercedes dhe në një ...

Një aksident i rëndë i merr jetën një shkupjani

Portalb - 13.01.2018

Mbrëmë rreth orës 23:30 në Shkup ka ndodhur një aksident i rëndë në trafik ku jetën ka humbur 36 vjeçari nga fshati Marino. I ndjeri ka qenë duke drejtuar veturën e tij të tipit Mercedes dhe në një ...