TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Formacionet zyrtare: Roma - Porto

Albeu.com - 12.02.2019

Roma dhe Porto do të përballen sonte në "Stadio Olimpico", ndeshje e vlefshme pë fazën me eliminim direkt në UEFA Champions League. Romakët duan me ♪do kusht fitoren që të jenë të qetë në ndeshjen e ...

Roma-Porto/ Formacionet zyrtare dhe kush është favorite

Mapo - 12.02.2019

Pas pak do të luhet ndeshja Roma vs Porto, e vlefshme për kualifikimet e raundit 1/16 e Champions Leauge. Sipas statistikave të publikuara, shanset e Romës për ta fitur këtë ndeshje janë 38%, Porto ...

Roma – Porto, formacionet zyrtare

Botasot - 12.02.2019

Roma sonte do të luajë në ‘Olimpico’ ndaj Portos. Roma dhe Porto takohen me fillim nga ora 21:00, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Skuadra e Romës ka publikuar formacionin zyrtar për ...

Champions/ Roma shënon të dytin, Porto rikthehet në lojë

BalkanWeb - 12.02.2019

Në “Olimpico” të Romës kanë shpërthyer golat. Menjëherë pas golit të parë, Zaniolo ka kaluar në delir tifozërinë vendëse teksa ka shënuar dhe golin e dytë, duke e çuar rezultatin në 2-0 në minutën e ...

Formacionet zyrtare: Roma - Porto

Zeri - 12.02.2019

Përveç Manchester United - Paris Saint-Germain, sonte zhvillohet edhe një tjetër ndeshje interesante. Në kryeqytetin italian, Romë, do të zhvillohet dueli tjetër i fazës së eliminimit direkt të Ligës ...

Formacionet zyrtare: Roma – Porto

Lajmi.net - 12.02.2019

Roma – Porto është ndeshja e radhës e paraparë për t’u zhvilluar sonte në Ligën e Kampionëve. Me fillim nga ora 21:00, në stadiumin ‘Olimpico’ Roma pret skuadrën e madhe portugeze, Porto.

Formacionet startuese: Roma dhe Porto ndeshen në 1/8 e finales së LK

Telegrafi - 12.02.2019

Roma dhe Porto zhvillojnë përballjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Giallorossët janë nikoqirë të skuadrës portugeze në Stadio Olimpico, ku do të përpiqen të nxjerrin rezultat sa më ...

Formacionet e mundshme: Roma-Porto

VeqSport - 12.02.2019

Veq duelit kryesor të natës së sotme Man Utd-PSG, Champions League na sjellë edhe një ndeshje tejet interesante që zhvillohet në ‘Olimpico’ mes Romës dhe Portos.

Formacionet e mundshme: Roma – Porto

Lajmi.net - 12.02.2019

Roma dhe Porto do ta zhvillojnë sonte përballjen e parë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Roma dhe Porto do të përballen në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Roma-Porto: Formacionet e mundshme, Mirante në portë

Telegrafi - 12.02.2019

Të ëndërrosh nuk të kushton asgjë. Në fund të fundit, falë ëndrrave dhe punës së madhe javë pas jave Roma në sezonit e fundit arriti në një gjysmëfinale të papritur në Ligën e Kampionëve.

Publikohen formacionet zyrtare të Roma-Porto

SOT - 12.02.2019

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës mes Romës dhe Portës që do të nisë në orën 21:00 në stadiumin “Olimpico” të kryeqytetit italian. Di Françesko ka zgjedhur skemën 4-3-3 duke i besuar një ...

Roma-Porto: Formacionet e mundshme, Mirante në portë

Almakos - 12.02.2019

Të ëndërrosh nuk të kushton asgjë. Në fund të fundit, falë ëndrrave dhe punës së madhe javë pas jave Roma në sezonit e fundit arriti në një gjysmëfinale të papritur në Ligën e Kampionëve.