TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vrasja e Licit si ajo e Kurmemajt, policia thjesht mbledh … makinat e djegura

Mapo - 10.08.2018

Vrasjet mafioze rikthehen sërish në Shkodër ndërsa për krime të tilla nuk ka asnjë të arrestuar, por vetëm gjetje të automjeteve të djegura të lëna pas nga autorët.

‘Të fala nga …’ Çfarë i tha vrasësi, Fatbardh Licit, para se ta ekzekutonte

LajmiFundit - 10.08.2018

Një person i maskuar zbriti nga makina, iu afruar një metër 53-vjeçarit Fatbardh Lici dhe e qëlloi me armë. Por përpara se ta vriste, autori i kishte thënë ‘të fala’ viktimës.

Ekzekutimi në Shkodër/ Autori i çon të fala viktimës

ABC News - 10.08.2018

Policia e Shkodrës ka shoqëruar disa persona për vrasjen mëngjesin e sotëm të Fatbardh Liçit. Një klient ka dëgjuar autorin t’i thotë diçka viktimës, i cili vite më parë ka qenë i dyshuar për vrasjen ...

Atentat mafioz në Shkodër, ekzekutohet me breshëri plumbash kunati i Lul Kullës

LajmiFundit - 10.08.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri tek ish-Poçeria në lagjen Kiras në Shkodër.

Detajet/ Ekzekutimi në Shkodër, viktima dyshohet i përfshirë në vrasje 7 vjet më parë

SOT - 10.08.2018

Dalin pamjet nga vendi ku u ekzekutua sot shtetasi Fatbardh Lici në Shkodër. Policia bëri me dije se u njoftua rreth orës 07:15 se në lagjen Guerile, Shkodër, është vrarë me armë zjarri shtetasi F. L.

Zbardhen detaje të reja nga ekzekutimi në Shkodër

LajmiFundit - 10.08.2018

Janë mbi 10 plumba që kanë qëlluar mëngjesin e sotëm 53-vjeçarin Fatbardh Lici, duke u ekzekutuar në hyrje të një lokali në lagjen ‘Kiras’ të Shkodrës.

Njihej si i forti i Shkodrës, 53-vjeçari i vrarë ishte vëllai i këshilltarit bashkiak..

Mapo - 10.08.2018

Një person është vrarë me armë zjarri ne Shkodër. Ngjarja ka ndodhur mengjesin e sotëm dhe viktima është identifikuar si shtetasi Fatbardh Lici. Fatbardh Lici, banues në lagjen “Guerile” është ...

Vëllai i këshilltarit bashkiak dhe kunati i Lul Kullës që i vendosën tritol, kush ishte 53-vjeçari që u ekzekutua sot ...

SOT - 10.08.2018

Fatbardh Lici është vrarë mëngjesin e sotëm teksa pinte kafen e mëngjesit nga persona të paidentifikuar. Por viktima nuk është një emër i panjohur për policinë jo vetëm për dyshimet në përfshirje në ...

Viktima në Shkodër është kunati i biznesmenit të burgosur, Lul Kulla

Mapo - 10.08.2018

Në një kohë që prokuroria dhe policia po hetojnë në lidhje me shkaqet që çuan në vrasjen e Fatbardh Licit në Shkodër si dhe kapjen e autorëve, dalin në dritë të tjera detaje në lidhje me viktimën.

Zbardhet skema, ja si u qëllua me breshëri 53-vjeçari në Shkodër

Mapo - 10.08.2018

Mbi 10 plumba janë zbrazur mëngjesin e sotëm mbi 53-vjeçarin Fatbardh Lici, i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Duke iu referuar burimeve nga grupi hetimor “BalkanWeb” sjell rindërtimin e skenës ...

Video/ Ekzekutohet në kafe Fatbardh Liçi, kunati i Lul Kullës

ABC News - 10.08.2018

Është ekzekutuar në një atentat me armë zjarri 53 vjeçari Fatbardh Liçi. Ngjarja ndodhi në qytetin e Shkodrës, teksa Liçi po pinte kafe në një lokal në lagjen “Kiras”.

Vrasje në Shkodër

RTSH - 10.08.2018

Një person është vrarë me armë zjarri mëngjesin e së premtes në lagjen Guerile në Shkodër. Ai është identifikuar si Fatbardh Lici, 53 vjeç. Policia njofton se janë ngritur pika kontrolli ku po bëhet ...

Vrasje me armë zjarri në Shkodër – VIDEO

Top Channel - 10.08.2018

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si ...

Atentati në Shkodër, viktima ishte vëllai i politikanit të njohur shkodran

Botasot - 10.08.2018

Një person u ekzekutua me breshëri arme në qytetin e Shkodrës gjatë orëve të para të mëngjesit të së premtes. Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen “Kiras” ndërkohë viktimë mbeti 53-vjeçari Fatbardh Lici.

Lidhjet e forta me politikën, biznesin dhe krimin! Kush është 53-vjeçari i vrarë në Shkodër

Gazeta Express - 10.08.2018

​Fatbardh Lici, 53 vjeç, e ekzekutua me 10 plumba mëngjesin e sotëm teksa pinte kafen në një lokal në lagjen Guerile në Shkodër, nga persona ende të paidentifikuar nga ...

Atentati në Shkodër, viktima dyshohet se vrau kreun e bandës së ’97

Tetova Sot - 10.08.2018

53-vjecari që u ekzekutua këtë mëngjes në Shkodër, Fatbardh Lici, dyshohet se në vitin 2011 ka qenë i përfshirë në vrasjen e Astrit Kurmemajt, i dënuar me 25 vite burg për disa vrasje.

Ekzekutohet në lokal vëllai i këshilltarit bashkiak në Shkodër, dyshime për hakmarrje

Tetova Sot - 10.08.2018

Vrasja e një 53 vjecari tronditi qytetin e Shkodrës mengjesin e kësaj të premteje. Fatbardh Lici u ekzekutua teksa kishte dalë për të pirë kafen e mëngjesit në një lokal në lagjen “Guerile”.

Shkodër, vritet një 53 vjeçar me armë zjarri

ABC News - 10.08.2018

Një person është vrarë me armë zjarri ne Shkodër. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm dhe viktima është identifikuar si shtetasi Fatbardh Liçi, 53 vjeç.

Gjakmarrje në Shkodër, merret haku i kreut të bandës së '97-ës

Gazeta Express - 10.08.2018

53-vjecari që u ekzekutua këtë mëngjes në Shkodër, Fatbardh Lici, dyshohet se në vitin 2014 ka qenë i përfshirë në vrasjen e Astrit Kurmemajt, i dënuar me 25 vite burg për disa ...

Ekzekutohet 53 vjeçari, dalin detajet e para dhe emri. Gjendet një “Benz” i djegur, dyshohet…

Gazeta Tema - 10.08.2018

Një person është vrarë me armë zjarri ne Shkodër. Ngjarja ka ndodhur mengjesin e sotem dhe viktima eshte identifikuar si shtetasi Fatbardh Lici. Krimi ka ndodhur tek ish-Poçeria në lagjen Kiras, por ...

Shkodër, vrasje me armë zjarri tek ish-Poçeria

Botasot - 10.08.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri tek ish-Poçeria në lagjen Kiras. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes dhe as identiteti ...

EMRI/ Ekzekutohet me armë 53-vjeçari

Durres Lajm - 10.08.2018

Një vrasje me armë ka ndodhur në orën 07:15 të mëngjesit të sotëm në lagjen “Kiras” të qytetit të Shkodrës. Sipas informacioneve paraprake është ekzekutuar me armë shtetasi Fatbardh Lici, 53 vjeç, ...

VIDEO/ Shkodër, ekzekutimi i 53-vjeçarit Fatbardh Lici, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

Java News - 10.08.2018

Dalin pamjet nga vendi ku u ekzekutua sot shtetasi Fatbardh Lici ne Shkoder. Policia beri me dije se u njoftua rreth orës 07:15 se në lagjen Guerile, Shkodër, është vrarë me armë zjarri shtetasi F. L.

Ja çfarë i tha vrasësi Fatbardh Licit para se ta qëllonte për vdekje

Mapo - 10.08.2018

Një person i maskuar zbriti nga makina, iu afruar një metër 53-vjeçarit Fatbardh Lici dhe e qëlloi me armë. Por përpara se ta vriste, autori i kishte thënë “të fala” viktimës.

I forti i Shkodrës, Lici që u ekzekutua sot, dyshime për vrasjen e …

LajmiFundit - 10.08.2018

Një shkodran është ekzekutuar me armë zjarri mëngjesin e sotëm në Shkodër. Viktima është identifikuar si shtetasi Fatbardh Lici, 53 vjeç. Lici, banues në lagjen ‘Guerile’ është qëlluar me armë zjarri ...

PROFIL/ Vrasja në Shkodër, ja kush ishte Fatbardh Lici, vëlla i këshilltarit bashkiak dhe kunat i Lul Kullës

Java News - 10.08.2018

Fatbardh Lici është vrarë mëngjesin e sotëm teksa pinte kafen e mëngjesit nga persona të paidentifikuar. Por viktima nuk është një emër i panjohur për policinë jo vetëm për dyshimet në përfshirje në ...

Vrasje me armë zjarri në Shkodër – VIDEO

Medial - 10.08.2018

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si ...

Ekzekutohet me armë zjarri 53-vjeçari në Shkodër

SOT - 10.08.2018

Një 53-vjeçar është vrarë mëngjesin e sotëm në Shkodër nga persona ende të paidentifikuar. Fatbardh Lici, banues në lagjen “Guerile” është qëlluar me armë zjarri nga një makinë në rrugë duke gjetur ...

Ekzekutimi i 53-vjeçarit, dalin detajet e para. Gjendet një “Benz” i djegur, dyshohet…

Mapo - 10.08.2018

Një person është vrarë me armë zjarri në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm dhe viktima është identifikuar si shtetasi Fatbardh Lici. Krimi ka ndodhur tek ish-Poçeria në lagjen Kiras, por ...

EMRI/ Shkodër, vrasje me armë zjarri në lagjen “Kiras”

Java News - 10.08.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri tek ish-Poçeria në lagjen Kiras. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku ...

Dalin detajet e ekzekutimi në Shkodër/ Ja çfarë i tha vrasësi, Fatbardh Licit para se ta qëllonte për vdekje me 15 ...

SOT - 10.08.2018

Dalin të tjera detaje nga krimi i rëndë i ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër, kur shtetasi Fatbardh Liçi u ekzekutua me armë zjarri teksa ishte duke pirë kafe në lokal.

Lidhjet e forta me politiknë, biznesin dhe krimin! Kush është 53-vjeçari i vrarë në Shkodër

Botasot - 10.08.2018

Fatbardh Lici, 53 vjeç, e ekzekutua me 10 plumba mëngjesin e sotëm teksa pinte kafen në një lokal në lagjen Guerile në Shkodër, nga persona ende të paidentifikuar nga policia.

Vrasje me armë zjarri në Shkodër

Lajmi.net - 10.08.2018

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si ...

Video/ Ekzekutohet në kafe Fatbardh Liçi në Shkodër

ABC News - 10.08.2018

Një nga të fortët e Shkodrës u ekzekutua me armë zjarri në një kafe në lagjen “Kiras” të qytetit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm dhe viktima është identifikuar si shtetasi Fatbardh Liçi, 53 ...

Ekzekutimi i 53-vjeçarit në Shkodër, dyshohet se u përfshi në vrasjen për gjakmarrje 7 vite më parë

Mapo - 10.08.2018

Një 53-vjeçar është vrarë mëngjesin e sotëm në Shkodër nga persona ende të paidentifikuar. Fatbardh Lici, banues në lagjen “Guerile” është qëlluar me armë zjarri nga një makinë në rrugë duke gjetur ...

Shkodër: Vrasje me armë zjarri tek ish-Poçeria, identifikohet viktima

Mapo - 10.08.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri tek ish-Poçeria në lagjen Kiras. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku ...

Ja çfarë i tha vrasësi Fatbardh Licit para se ta qëllonte për vdekje

Botasot - 10.08.2018

Një person i maskuar zbriti nga makina, iu afruar një metër 53-vjeçarit Fatbardh Lici dhe e qëlloi me armë. Por përpara se ta vriste, autori i kishte thënë “të fala” viktimës.

Lidhjet e forta me politiknë, biznesin dhe krimin! Kush është 53-vjeçari i vrarë në Shkodër

Medial - 10.08.2018

Fatbardh Lici, 53 vjeç, e ekzekutua me 10 plumba mëngjesin e sotëm teksa pinte kafen në një lokal në lagjen Guerile në Shkodër, nga persona ende të paidentifikuar nga policia.

Vrasje me armë zjarri në Shkodër

Telegrafi - 10.08.2018

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si ...

Vritet 53 vjecari në Shkoder, policia gjen makinën e autorëve

LajmiFundit - 10.08.2018

Me 10.08.2018 rreth orës 07:15 jemi njoftuar se në lagjen Guerile, Shkodër, është vrarë me armë zjarri shtetasi F. L. 53 vjeç, banues në lagjen Guerile Shkodër.

Ekzekutohet 53-vjeçari në Shkodër, dyshohet se u përfshi në vrasjen për gjakmarrje 7 vite më parë

Botasot - 10.08.2018

Një 53-vjeçar është vrarë mëngjesin e sotëm në Shkodër nga persona ende të paidentifikuar. Fatbardh Lici, banues në lagjen “Guerile” është qëlluar me armë zjarri nga një makinë ndërsa ndodhej në një ...

‘Ke të fala’, çfarë i tha vrasësi Fatbardh Licit para se ta qëllonte me 15 plumba

Java News - 10.08.2018

Një person i maskuar zbriti nga makina, iu afruar një metër 53-vjeçarit Fatbardh Lici dhe e qëlloi me armë. Por përpara se ta vriste, autori i kishte thënë “të fala” viktimës.

Vëlla i këshilltarit bashkiak, kunat i Lul Kullës dhe përfshirja në vrasjen e 7 viteve më parë: Kush është 53-vjeçari ...

Gazeta Tema - 10.08.2018

Një ekzekutim me armë zjarri ndodhi mëngjesin e sotëm në Shkodër, ku mbeti i vdekur Fatbardh Lici. Ky emër nuk është i padëgjuar për policinë. Kjo, për shkak të dyshimeve se ai ishte përfshirë në një ...

53-vjeçari i ekzekutuar dyshohet se u përfshi në vrasjen për gjakmarrje 7 vite më parë

Durres Lajm - 10.08.2018

EMRI/ Ekzekutohet me armë 53-vjeçari Fatbardh Lici është 53-vjeçari i cili mbeti i vrarë mëngjesin e sotëm në Shkodër në një atentat me armë zjarri. Pak më parë, policia njoftoi se në fshatin Dobraç ...

VIDEO/ Ekzekutohet 53- vjeçari në Shkodër, dalin detajet e para dhe emri

Gazeta Tema - 10.08.2018

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta.