TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pëson edhe një grua nga qentë në fshain kërçovar ku u kafshua për vdekje 4-vjeçari

Botasot - 20.03.2017

Pas tragjedisë në të cilën qentë e stanit kafshuan për vdekje një fëmijë, në fshatin Baçishtë të Kërçovës sërish ka ndodhur një incident i ngjashëm, në të cilin qen endacakë kanë sulmuar një person.

Kërçovë, qentë endacakë sulmojnë një grua

Almakos - 20.03.2017

20 March Një grua nga fshati Baçishtë i Kërçovës ka qenë pre e sulmit nga qentë endacakë. Nga policia bëjnë të ditur se L.B (1960) është sulmuar nga qentë rreth orës 17.00 si pasojë ajo është ...

Edhe një ngjarje horror në Baçishte të Kërçovës, qentë sulmojnë një grua

Ina - 20.03.2017

Një ngjarje e trishtueshme ka ndodhur sonte në fshatin Baçishtë të Kërçovës, kur qentë endacak kanë sulmuar një grua. Sipas informacioneve të TV24, qentë kanë sulmuar gruan, duke i shkaktuar plagë në ...

AUV: Qentë që sulmuan 4-vjeçarin nuk ishin të vaksinuar

Telegrafi - 20.03.2017

Agjencia për Veterinari dhe Ushqim ka filluar procedurën e shkeljes kundër pronarit të qenve që ishin me delet nga fshati Baçishtë të Kërçovës, me ç’rast tufa e qenve sulmuan katër vjeçarin dhe si ...

Kërçovë, qentë endacakë rrezikojnë banorët

Alb Portali - 20.03.2017

Në qendër të Kërçovës dhe në pjesët periferike të saj ka qindra qenë endacak. Qytetarët thonë se situata është alarmante sidomos në orët e mbrëmjes dhe mëngjesit kur qentë mblidhen në grupe dhe ...

Kërçovë, qentë endacakë sulmojnë një grua

Alb Portali - 20.03.2017

Një grua nga fshati Baçishtë i Kërçovës ka qenë pre e sulmit nga qentë endacakë. Nga policia bëjnë të ditur se L.B (1960) është sulmuar nga qentë rreth orës 17.00 si pasojë ajo është kafshuar në ...

Qentë endacak sulmojnë një grua në Kërçovë

Almakos - 20.03.2017

Një ngjarje e trishtueshme ka ndodhur sonte në fshatin Baçishtë të Kërçovës, kur qentë endacak kanë sulmuar një grua. Për fat të mirë gruaja ka arritur të ikë dhe të strehohet në shtëpi por nuk ka ...

AUV: Qentë që sulmuan 4-vjeçarin nuk ishin të vaksinuar

Botasot - 20.03.2017

Agjencia për Veterinari dhe Ushqim ka filluar procedurën e shkeljes kundër pronarit të qenve që ishin me delet nga fshati Baçishtë të Kërçovës, me ç’rast tufa e qenve sulmuan katër vjeçarin dhe si ...

Kërçovë, qentë endacakë rrezikojnë banorët

Almakos - 20.03.2017

20 March Në qendër të Kërçovës dhe në pjesët periferike të saj ka qindra qenë endacak. Qytetarët thonë se situata është alarmante sidomos në orët e mbrëmjes dhe mëngjesit kur qentë mblidhen në grupe ...

Fëmija që u kafshua nga qentë, nuk u mbijetoi plagëve

Almakos - 19.03.2017

Ka ndërruar jetë fëmija i moshës 4-vjeçare i cili para tre ditëve në gjendje kritike u dërgua në Qendrën Urgjente. Ditën e kobshme, fëmija ka dalë nga shtëpia dhe nëpërmjet fushës ka dashur të shkojë ...

E DHIMBSHME/ Ndërron jetë 4-vjeçari nga Kërçova që u sulmua nga qentë

Albeu.com - 19.03.2017

Ka ndërruar jetë i mituri 4-vjeçar i cili u sulmua nga një tufë qensh endacak pak ditë më parë. Por, edhe pas tentativave të shumta të mjekëve , i mituri nuk ka mundur t'i mbijetojë dot plagëve të ...

Vdes katër vjeçari që u kafshua para tre ditëve nga tufa e qenve në Kërçovë

Telegrafi - 19.03.2017

Katërvjeçari XH.U, i cili u kafshuar nga një tufë qensh ditën e premte, sot rreth orës 13 ju dorëzua plagëve dhe ndërroi jetë në Klinikën universitare “Karil” në Shkup, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Kërçovë, ndërroi jetë fëmija i kafshuar nga qentë

Alb Portali - 19.03.2017

Loading... Në qendrën urgjente në Shkup sot rreth orës një ka ndërruar jetë fëmija katër vjeçar Xhevar Useini nga fshati Baçishtë i Kërçovës që tre ditë më parë u sulmua nga qentë endacak.

Kërçovë, vdes fëmiju 4 vjeçar i kafshuar nga qeni

Alb Portali - 19.03.2017

Loading... Edhe përkundër tentimeve të mjekëve për të shpëtuar fëmijën 4 vjeçar i cili para 3 ditëve ishte kafshuar nga qeni në fshatin Balçishtë të Kërçovës ka ndruar jetë në qendrën e klinikave në ...

Qentë endacak sulmojnë një grua në Kërçovë

Alb Portali - 20.03.2017

Një ngjarje e trishtueshme ka ndodhur sonte në fshatin Baçishtë të Kërçovës, kur qentë endacak kanë sulmuar një grua. Loading... Për fat të mirë gruaja ka arritur të ikë dhe të strehohet në shtëpi ...

Fëmija që u kafshua nga qentë, nuk u mbijetoi plagëve

Alb Portali - 19.03.2017

Ka ndërruar jetë fëmija i moshës 4-vjeçare i cili para tre ditëve në gjendje kritike u dërgua në Qendrën Urgjente. Ditën e kobshme, fëmija ka dalë nga shtëpia dhe nëpërmjet fushës ka dashur të shkojë ...

Vdes katër vjeçari që u kafshua nga tufa e qenve në f.Baçisht të Kërçovës

Flaka - 19.03.2017

Katërvjeçari XH.U, i cili u kafshuar nga një tufë qensh ditën e premte, sot rreth orës 13 ju dorëzua plagëve dhe ndërroi jetë në Klinikën universitare në Shkup.

Kërçovë, ndërroi jetë fëmija i kafshuar nga qentë

Almakos - 19.03.2017

19 March Në qendrën urgjente në Shkup sot rreth orës një ka ndërruar jetë fëmija katër vjeçar Xhevar Useini nga fshati Baçishtë i Kërçovës që tre ditë më parë u sulmua nga qentë endacak.

Edhe një ngjarje horror në Baçishte të Kërçovës, qentë sulmojnë një grua

Flaka - 20.03.2017

Një ngjarje e trishtueshme ka ndodhur sonte në fshatin Baçishtë të Kërçovës, kur qentë endacak kanë sulmuar një grua. Sipas informacioneve të TV24, qentë kanë sulmuar gruan, duke i shkaktuar plagë në ...

Kërçovë, ndërroi jetë fëmija i kafshuar nga qentë

Portalb - 19.03.2017

Në qendrën urgjente në Shkup sot rreth orës një ka ndërruar jetë fëmija katër vjeçar Xhevar Useini nga fshati Baçishtë i Kërçovës që tre ditë më parë u sulmua nga qentë endacak.

Kërçovë, ndërron jetë fëmija i kafshuar nga qentë

Lajmi.net - 19.03.2017

Në qendrën urgjente në Shkup sot ka ndërruar jetë fëmija katër vjeçar Xhevar Useini nga fshati Baçishtë i Kërçovës që tre ditë më parë u sulmua nga qentë endacak.

Kërçovë, ndërroi jetë fëmija shqiptar i kafshuar nga qentë

Shqipmedia - 19.03.2017

Në qendrën urgjente në Shkup sot rreth orës një ka ndërruar jetë fëmija katër vjeçar Xhevar Useini nga fshati Baçishtë i Kërçovës që tre ditë më parë u sulmua nga qentë endacak.

Kлrзovл, ndлrron jetл fлmija i kafshuar nga qentл

Botasot - 19.03.2017

Në qendrën urgjente në Shkup sot ka ndërruar jetë fëmija katër vjeçar Xhevar Useini nga fshati Baçishtë i Kërçovës që tre ditë më parë u sulmua nga qentë endacak.

Kërçovë, ndërroi jetë fëmija i kafshuar nga qentë

Lajm - 20.03.2017

Në qendrën urgjente në Shkup sot rreth orës një ka ndërruar jetë fëmija katër vjeçar Xhevar Useini nga fshati Baçishtë i Kërçovës që tre ditë më parë u sulmua nga qentë endacak.