TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ylli i West Ham u përshëndet me tifozët, pritet transferimi te gjiganti i Premierligës

Lajmi.net - 12.01.2019

Marko Arnautovic ka lënë të kuptohet se i ka orët e numëruara te West Ham, duke i përshëndetur tifozët në ndeshjen ndaj Arsenal. West Ham United mposhti 1:0 Arsenalin në shtëpi, me një gol të shënuar ...

West Ham 1:0 Arsenal, notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Lajmi.net - 12.01.2019

Arsenal ka pësuar humbje në udhëtimin vështirë te West Ham United. Skuadra e Unai Emery, në kuadër të javës së 22-të të Premierligës, ishte mysafire e rivalëve nga Londra, skuadrës së West Ham ...

West Ham 1-0 Arsenal: Notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Telegrafi - 12.01.2019

Arsenali ka pësuar humbje në derbin londinez përballë West Hamit. Çekanët arritën fitore minimale 1-0, falë një goli të shënuar nga mbrojtësi Declan Rice.

Zhgënjen Arsenali, e pëson nga West Ham (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2019

Arsenali ka zhgënjyer sot në transfertë teksa është mposhtur 1-0 në transfertë nga West Hami. Topcinjtë zhvilluan një ndeshje të dobët duke mos bindur as me lojë.

West Ham befason Arsenalin, shënon fitore para tifozëve të vet

Lajmi.net - 12.01.2019

Arsenal ka pësuar një humbje të befasishme ndaj West Ham United. West Ham shënoi fitore të madhe para tifozëve të vet, duke arritur që të triumfojë ndaj Arsenal me rezultatin minimal 1:0.

Arsenali nuk ia del ndaj West Hamit, pëson në derbin e Londrës

Telegrafi - 12.01.2019

West Ham United ka triumfuar në derbin e Londrës, pasi ka mposhtur Arsenalin me rezultat minimal 1-0. Ndeshja nisi me ritëm të lartë nga të dyja skuadrat që sulmonin vazhdimisht njëra tjetrën.

West Ham shtang Arsenalin! Shqiptarët kokulur në Angli

Botasot - 12.01.2019

Derbi londinez përfundoi me fitoren e vendasve! West Ham e mposhti me rezultat minimal 1:0 ekipin e Arsenalit, në ndeshjen e javës së 22-të të Premier League në futboll.

'Gafa' e Granit Xhakës i kushton me humbje Arsenalit

Zeri - 12.01.2019

Arsenali e ka pësuar humbjen e radhës në kuadër të kampionatit anglez, Premier League. Skuadra e drejtuar nga Unai Emery është mposhtur në derbin londinez nga West Hami.

Arsenali i jep rast Unitedit me humbjen nga West Hami

Koha.net - 12.01.2019

Arsenali është mposhtur nga West Ham Unitedi me rezultat 1 me 0 për t’i dhënë rast Manchester Unitedit që ta zë me pikë, nëse të dielën mposht Tottenhamin në Londër.

West Ham befason Arsenalin

Albeu.com - 12.01.2019

Arsenali është befasuar në trasnfertë teksa West Ham ka kalaur në epërsi me anë te Declan Rice në fillim e pjesës së dytë duke mpshtur Lenon. Arsenali kërkon fitoren teksa është në garë me Chelsean ...

Arsenali mposhtet nga West Hami

Gazeta Express - 12.01.2019

Arsenali ka pësuar humbje si mysafir nga West Ham në kuadër të xhiros së 22-të në Premierligë të shtunën në “London ...

Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal

Lajmi.net - 12.01.2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen West Ham – Arsenal. Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e 22-të të Premierligës, shkruan lajmi.net.

West Ham – Arsenal, formacionet zyrtare

Telegrafi - 12.01.2019

West Hami e pret Arsenalin në derbin londinez që zhvillohet në Stadiumin Olimpik të Londrës. West Hami në këtë takim nuk duhet të llogarit shtatë lojtarë.

Pse ish ylli i pornos është tifoze e West Ham?

Botasot - 11.01.2019

Mia Khalifa ka ngacmuar tifozët e Premier Ligës sërish me aktivitetin e saj në mediat sociale. Mia Khalifa, e cila u bë e famshme në industrinë e filmave porno, ka zbuluar se është në Londër, Angli, ...

Ylli i West Ham u përshëndet me tifozët, pritet transferimi te gjiganti i Premierligës

Almakos - 12.01.2019

Marko Arnautovic ka lënë të kuptohet se i ka orët e numëruara te West Ham, duke i përshëndetur tifozët në ndeshjen ndaj Arsenal. West Ham United mposhti 1:0 Arsenalin në shtëpi, me një gol të shënuar ...

West Ham 1:0 Arsenal, notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Medial - 12.01.2019

Arsenal ka pësuar humbje në udhëtimin vështirë te West Ham United. Skuadra e Unai Emery, në kuadër të javës së 22-të të Premierligës, ishte mysafire e rivalëve nga Londra, skuadrës së West Ham ...

West Ham 1-0 Arsenal, notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Almakos - 12.01.2019

Arsenali ka pësuar humbje në derbin londinez përballë West Hamit. Çekanët arritën fitore minimale 1-0, falë një goli të shënuar nga mbrojtësi Declan Rice.

Emery merr lajme të mira para ndeshjes me West Ham

Lajmi.net - 11.01.2019

Arsenal ndeshjen e radhës në Premierligë e luan kundër skuadrës së West Ham. Skuadra e Unai Emery ka luajtur një sezon mjaft të mirë deri në këtë pikë, edhe pse në ndeshjet e fundit nuk tregoi ...

Arsenali nuk ia del ndaj West Hamit, pëson në derbin e Londrës

Almakos - 12.01.2019

West Ham United ka triumfuar në derbin e Londrës, pasi ka mposhtur Arsenalin me rezultat minimal 1-0. Ndeshja nisi me ritëm të lartë nga të dyja skuadrat që sulmonin vazhdimisht njëra tjetrën.

Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal

Medial - 12.01.2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen West Ham – Arsenal. Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e 22-të të Premierligës, shkruan lajmi.net.

West Ham – Arsenal, formacionet zyrtare

Almakos - 12.01.2019

West Hami e pret Arsenalin në derbin londinez që zhvillohet në Stadiumin Olimpik të Londrës. West Hami në këtë takim nuk duhet të llogarit shtatë lojtarë.

Chelsea merr lajme të këqija nga merkato, i pamundësohet transferimi i Arnautovic

Lajmi.net - 10.01.2019

Chelsea po kërkojnë me doemos transferimin e një sulmuesi gjatë këtij afati kalimtar. Ndër emrat më të përmendur ishin të Gonzalo Higuain të Juventus (paraqitet tek Milan në formë huazimi) dhe Marko ...

Pse ish ylli i pornos është tifoze e West Ham?

Tetova Sot - 11.01.2019

Mia Khalifa ka ngacmuar tifozët e Premier Ligës sërish me aktivitetin e saj në mediat sociale. Mia Khalifa, e cila u bë e famshme në industrinë e filmave porno, ka zbuluar se është në Londër, Angli, ...

West Ham 1-0 Arsenal, notat e Xhakës, Mustafit dhe të tjerëve

Zeri - 12.01.2019

Arsenali ka pësuar humbje në derbin londinez përballë West Hamit. Çekanët arritën fitore minimale 1-0, falë një goli të shënuar nga mbrojtësi Declan Rice.

Emery merr lajme të mira para ndeshjes me West Ham

Botasot - 11.01.2019

Arsenal ndeshjen e radhës në Premierligë e luan kundër skuadrës së West Ham. Skuadra e Unai Emery ka luajtur një sezon mjaft të mirë deri në këtë pikë, edhe pse në ndeshjet e fundit nuk tregoi ...

Chelsea merr lajme të këqija nga merkato, i pamundësohet transferimi i Arnautovic

Medial - 10.01.2019

Chelsea merr lajme të këqija nga merkato, i pamundësohet transferimi i Arnautovic Chelsea po kërkojnë me doemos transferimin e një sulmuesi gjatë këtij afati kalimtar.