TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Detajet e fundit për Rafinha-n, Barcelona nuk e grumbullon objektivin e Interit

BalkanWeb - 13.01.2018

Me Lisandro Lopez që pritet të zbarkojë ditët e ardhshme në Milano Inter është shumë pranë mbylljes së marrëveshjes edhe me mesfushorin e Barcelonës Rafinha.

Barcelona cakton çmimin e Rafinhas

Lajmi.net - 13.01.2018

Barcelona kërkon 40 milionë euro për shitjen e Rafinhas, për dallim nga 15 milionë eurot e ofruara nga Inter. Barcelona ka caktuar çmimin për shitjen e mesfushorit Rafinha.

Inter përforcon mbrojtjen…me rezervën e Benfikës

BalkanWeb - 13.01.2018

“Edhe nëna ime e shikon se mungon një lojtar në qendër të mbrojtjes.”-ishte shprehur Luciano Spalleti trajner i Interit në fundin e një ndeshje në “Seria A”.

Interi irritohet nga kërkesa e lart e Barcelonës për Rafinhan

Telegrafi - 13.01.2018

Interi thuhet të jetë i irrituar nga refuzimi i Barcelonës për të ulur çmimin e k ërkuar prej 30 milionë eurosh për shumë të lënduarin, mesfushorin Rafinha.

Lisandro vishet zikaltër, komplikohet transferimi i Rafinhës

SuperSport - 13.01.2018

Lisandro Lopez mund të quhet tashmë një futbollist i Interit. Mbrojtësi argjentinas i Benficës do të huazohet te zikaltrit deri në muajin qershor kundrejt 500 mijë eurove dhe nëse bind, Interi do të ...

Interi gjen qendërmbrojtës, Lisandro Lopez të hënën për teste mjekësore

Telegrafi - 12.01.2018

Lisandro Lopez do të vije te Interi të hënën për t’i kryer testet mjekësore. Mbrojtësi i Benficas do të vijë si huazim me të drejtë blerje. Mbrojtësi qendror ka arritur marrëveshje me Nerazzurrët, që ...

Interi irritohet nga kërkesa e lart e Barcelonës për Rafinhan

Almakos - 13.01.2018

Interi thuhet të jetë i irrituar nga refuzimi i Barcelonës për të ulur çmimin e k ërkuar prej 30 milionë eurosh për shumë të lënduarin, mesfushorin Rafinha.

Inter vazhdon me intensitet merkaton

Albeu.com - 13.01.2018

Lisandro Lopez mund të quhet tashmë një futbollist i Interit. Mbrojtësi argjentinas i Benficës do të huazohet te zikaltrit deri në muajin qershor kundrejt 500 mijë eurove dhe nëse bind, Interi do të ...

Interi këtë fundjavë kryen transferimin e parë, ja për kë bëhet fjalë

Lajmi.net - 12.01.2018

. Mbrojtësi i Benficas, Lisandro Lopez, është raportuar se këtë fundjavë do të kompletojë transferimin te Interi. Skuadra italiane Inter, është afër realizimit të transferimit të parë këtë afat ...

Rafinha i shkel syrin Interit, Barcelona shqyrton ofertën e parë të zikaltërve

BalkanWeb - 12.01.2018

Inter ka pritur konfirmimin e lojtarit për tu hedhur në sulm për shërbimet e mesfushorit të Barcelonës Rafinha. Mediat në Spanjë raportojnë se drejtuesit e zikaltërve kanë gjetur gjuhën e përbashkët ...

Interi gjen qendërmbrojtës, Lisandro Lopez të hënën për teste mjekësore

Almakos - 13.01.2018

Lisandro Lopez do të vije te Interi të hënën për t’i kryer testet mjekësore. Mbrojtësi i Benficas do të vijë si huazim me të drejtë blerje. Mbrojtësi qendror ka arritur marrëveshje me Nerazzurrët, që ...

Rafinha një hap larg Interit

Portalb - 12.01.2018

Pasi ka marrë konfirmimin e lojtarit, zikaltrit kanë filluar me ofertat për të bindur Barcelonë që ta lejojë të largohet qendërmesfushorin, transmeton Top Channel.

Interi pranë yllit të Barcelonës, pritet të kryhen testet mjekësore

Ina - 12.01.2018

Mesfushori i Barcelonës, Rafinha, është shumë afër t’i bashkohet Interit si lojtar i huazuar dhe është në pritje të testeve mjekësore. Braziliani nuk ka luajtur që prej prillit të vitit 2017 pas një ...

Interi gjen qendërmbrojtës, Lisandro Lopez të hënën për teste mjekësore

Ina - 13.01.2018

Lisandro Lopez do të vije te Interi të hënën për t’i kryer testet mjekësore. Mbrojtësi i Benficas do të vijë si huazim me të drejtë blerje. Mbrojtësi qendror ka arritur marrëveshje me Nerazzurrët, që ...

Inter, gati të zyrtarizohet përforcimi i parë në mbrojtje

LajmiFundit - 13.01.2018

Sipas Sky Italia, Interi gati ka zyrtarizuar mbrojtësin qëndror të Benficas i cili do të vijë si huazim me të drejtë blerje. Lisandro Lopez do të vije te Interi të hënën për t’i kryer testet ...