TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Po udhëtonte me të fejuarin/ Makina bie në kanal, humb jetën 17-vjeçarja

LajmiFundit - 15.03.2019

Një 17-vjeçare ka humbur jetën pasditen e sotme nga një aksident në Borsh. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:20 në vendin e quajtur mbi Shkallë. 19 vjeçari Robert Dhuli po udhëtonte në makinën tip ...

E FUNDIT/ Po mësonte makinën, maturantja bie në kanal e humb jetën

LajmiFundit - 15.03.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Borsh. Një maturante 18-vjecare ka humbur jetën pasi ka pësuar një aksident. Viktima është shtetasja Analuiza Duro.

Aksident rrugor tragjik, humb jetën 17-vjeçarja

Durres Lajm - 15.03.2019

Një adoleshente ka humbur jetën pasditen e sotme në një aksident në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur mbi Shkallë rreth orës 17:20 minuta ku ka humbur jetën shtetasja me iniciale A.D, ...

Makina bie në kanal, humb jetën 17 vjeçarja në Borsh

ABC News - 15.03.2019

Një 17 vjeçare ka humbur jetën pasditene sotme në Borsh. Policia njofton se automjeti që drejtohej nga një 19 vjeçar ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal për pasojë ka humbur jetën ...

Bie makina në Borsh, ndërron jetë 17-vjeçarja

Java News - 15.03.2019

FOTO ILUSTRUESE Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur mbi Shkallë, në Borsh. Raportohet për një aksident ku ka humbur jetën një 17-vjeçare e identifikur si Analuiza ...

Aksident në Borsh, makina bie në kanal, vdes 17-vjeçarja

BalkanWeb - 15.03.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur mbi Shkallë, në Borsh. Raportohet për një aksident ku ka humbur jetën një 17-vjeçare e identifikur si Analuiza Duro.

Dyshohet se po mësonte makinën, 19-vjeçarja humb jetën në aksident

Mapo - 15.03.2019

Një tjetër ngjarje e rëndë pas plagosjes me armë në Bulqizë ka ndodhur në Borsh. Raportohet se ka ndodhur një aksident ku ka humbur jetën një maturante 19-vjeçare, e identifikuar si Analuiza Duro.

Aksidenti tragjik në Sarandë, makina bie në kanal, humb jetën 17-vjeçarja (Detajet)

SOT - 15.03.2019

Një 17-vjeçare ka humbur jetën pasditen e sotme nga një aksident në Borsh. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:20 në vendin e quajtur mbi Shkallë. Raportohet se në aksident ka humbur jetën 17-vjeçarja ...

Makina bëhet copash në kanal, humb jetën 17 vjeçarja në Sarandë

Albeu.com - 15.03.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Borsh, Sarandë pasi një makina ka humbur kontrollin dhe ka rënë në kanal . Nga përplasja e fortë, ka humbur jetën një 17 vjecare me inicialet A.D.

Aksident në Borsh, makina bie në kanal, vdes 17-vjeçarja

Mapo - 15.03.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur mbi Shkallë, në Borsh. Raportohet për një aksident ku ka humbur jetën një 17-vjeçare e identifikur si Analuiza Duro.