TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

U akuzua për ‘photoshop’ këngëtarja shqiptare befason me format në bikini

Zhurnal - 14.08.2019

Këngëtarja nga Shqipëria, Anxhela Peristeri ka befasuar edhe një herë me linjat. Ajo teksa po shijon pushimet verore, ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në Instagram e veshur vetëm në rroba ...

Anxhela Peristeri shijon pushimet në Greqi, pozon atraktive në bikini

Telegrafi - 14.08.2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, tash e disa ditë është duke i shijuar pushimet në Greqi. E njëjta është mjaft aktive në rrjetet sociale, derisa në Instagram numëron fansa të shumtë.

Anxhela Peristeri e shtrirë në det, provokon ndjekësit me lëvizjet në rërë

Lajmi.net - 13.08.2019

Këngëtarja Anxhela Peristeri kohët e fundit ka qenë aktive në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Në mesin e disa fotografive të postuara, me ndjekësit ka ndarë edhe nga ato në bikini.

Këngëtarja shqiptare poston disa fotot dhe nuk njihet më!

Gazeta Express - 13.08.2019

Këngëtarja e njohur shqiptare Anxhela Peristeri duket se ka marrë disa ditë pushim për të shijuar detin dhe verën. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka hedhur dy foto ku shihet vetëm me bikini ...

Anxhela Peristeri shijon pushimet në Greqi, pozon atraktive në bikini

Idividi - 14.08.2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, tash e disa ditë është duke i shijuar pushimet në Greqi. E njëjta është mjaft aktive në rrjetet sociale, derisa në Instagram numëron fansa të shumtë.

Anxhela Peristeri e shtrirë në det, provokon ndjekësit me lëvizjet në rërë

Botasot - 14.08.2019

Këngëtarja Anxhela Peristeri kohët e fundit ka qenë aktive në llogarinë e saj në Instagram. Në mesin e disa fotografive të postuara, me ndjekësit ka ndarë edhe nga ato në bikini.

Anxhela Peristeri në superformë (FOTO)

Durres Lajm - 13.08.2019

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri po shijon disa ditë pushime në det. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka hedhur dy foto ku shfaqet me bikini, duke ekspozuar trupin e saj.