TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Këngëtarja shqiptare në probleme serioze me shëndetin, publikon foton nga spitali

Botasot - 11.09.2019

Këngëtarja kosovare, Fjolla Morina duket se ka pasur probleme me shëndetin dhe këtë e ka zbuluar vetë ajo në llogarinë e saj në ‘Instagram’. 33-vjeçarja ka publikuar një foto ku shfaqet në ambientet ...

Këngëtarja shqiptare përfundon në spital: Nuk është e lehtë të vdesësh (Foto)

BalkanWeb - 11.09.2019

TIRANE Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Këngëtarja shqiptare ditën e sotme ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shihet e shtrirë në një shtrat spitali.

Këngëtarja shqiptare i shpëton vdekjes, gjendet në spital (Çfarë ka ndodhur?)

SOT - 11.09.2019

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja shqiptare Fjolla Morina ka treguar se nuk duhet shumë për të humbur jetën. Ajo nuk ka thënë saktësisht se çfarë ka pësuar por në foto duket se po ...

FOTO / “Nuk është lehtë të vdesësh”, këngëtarja shqiptare përfundon në spital

Java News - 11.09.2019

Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina ka treguar se gjendet në spital. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka treguar se nuk duhet shumë për të humbur jetën.

Fjolla Morina përfundon në spital

Botasot - 11.09.2019

Në një mënyrë apo tjetër, ajo gjithmonë merr vëmendjen e shtypit rozë. Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila së fundmi ka përfunduar në spital, nga ku dhe ka publikuar pamje teksa po bën serum, por ...

Fjolla Morina përfundon në spital

Zeri - 11.09.2019

Në një mënyrë apo tjetër, ajo gjithmonë merr vëmendjen e shtypit rozë, shkruan GazetaBlic. Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila së fundmi ka përfunduar në spital, nga ku dhe ka publikuar pamje teksa ...

Fjolla Morina vë në plan të parë të pasmet dhe thotë se nuk përdor ‘photoshop’

Telegrafi - 11.09.2019

Është një nga personazhet më të komentuara në shtypin rozë dhe jo më kot. Bëhet fjalë për Fjolla Morina, e cila tërheq thuajse gjithnjë vëmendje me postimet që bën në rrjetet më të frekuentuara ...

Ky është vellai bukurosh i Fjolla Morinës!

InfoKosova - 10.09.2019

Këngëtarja Fjolla Morina njihet si njëra ndër femrat e shoubizit vendor ndër më të “zjarrtat”. Prej se është paraqitur në publik, Fjolla ka lënë përshtypje se është një femër shumë e nxehtë, shkruan ...

"Nuk është e lehtë të vdesësh", ç'ka ndodhur me Fjolla Morinën (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.09.2019

Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina ka treguar se gjendet në spital. Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka treguar se nuk duhet shumë për të humbur jetën.

Fjolla Morina 'dridh' rrjetin, i vë në plan të parë të pasmet super seksi

Zeri - 11.09.2019

Është një nga personazhet më të komentuara në shtypin rozë dhe jo më kot. Bëhet fjalë për Fjolla Morina, e cila tërheq thuajse gjithnjë vëmendje me postimet që bën në rrjetet më të frekuentuara ...