TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksident i tmerrshëm në magjistralen Kërçovë-Ohër, humb jetën një person

Alsat - 12.07.2019

Në magjistralen Kërçovë – Ohër pasditen e djeshme rreth orës 15.00 ka ndodhur një aksident tragjik ku jetën e ka humbur një person. Midis fshatrave Botun dhe Klimeshtani ka ndodhur tragjedia midis ...

Në afërsi të Ohrit, shkupjani humb jetën gjatë një aksidenti!

Botasot - 12.07.2019

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme aksidenti ka ndodhur dje rreth orës 15:00 në rrugën magjistrale Ohër-Kërçovë gjegjësisht mes Botunit dhe Klimeshtanit.

Aksident në Ohër, humb jetën një person nga Shkupi

Telegrafi - 12.07.2019

Dje rreth orës 15:00 në rrethinën e Ohrit ka ndodhur një aksident në komunikacion, në të cilën ka humbur jetën një 55-vjeçar nga Shkupi. “Më 11.07.2019 rreth orës 15:00 në magjistralen Ohri-Shkup, në ...

Aksident në Ohër, humb jetën një person nga Shkupi

Botasot - 12.07.2019

Dje rreth orës 15:00 në rrethinën e Ohrit ka ndodhur një aksident në komunikacion, në të cilën ka humbur jetën një 55-vjeçar nga Shkupi. “Më 11.07.2019 rreth orës 15:00 në magjistralen Ohri-Shkup, në ...

Aksident në Ohër, humb jetën një person nga Shkupi

Zhurnal - 12.07.2019

Ohër, 12 korrik- Në rrethinën e Ohrit ka ndodhur një aksident në komunikacion, në të cilën ka humbur jetën një 55-vjeçar nga Shkupi. “Më 11.07.2019 rreth orës 15:00 në magjistralen Ohri-Shkup, në mes ...