TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nëntë orë operacion për tetë fraktura nga një grusht i vetëm në MMA

Gazeta Express - 20.05.2019

Cosmo Alexandres i duhej vetëm një grusht për të dërguar Sage Northcutt në dhomën e operacionit. Duke folur nëpërmjet Instagram-it, Northcutt ka zbuluar se ka pësuar tetë fraktura nga goditja ...

Ylli i MMA, Sage Northcutt u nokautua për 29 sekonda – për shkak të lëndimeve të rënda operacioni zgjati nëntë orë

Telegrafi - 20.05.2019

Luftëtari i MMA, Sage Northcutt, ka debutuar në ONE Championship në mënyrën më të keqe të mundshme, pasi është nokautuar nga Cosmo Alexandre për vetëm 29 sekonda.

Pas tetë frakturave dhe një operacioni nëntë orësh, kjo është gjendja e yllit të MMA-së

Zeri - 20.05.2019

Ylli i Arteve të Përziera Marciale (MMA), Sage Northcutt pësoi tetë fraktura dhe pati nevojë për një operacion prej nëntë orësh pas humbjes brutale nga Cosmo Alexandre, transmeton zeri.info ...