TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rovena publikon këngën ‘Unaza’

Lajmi.net - 14.02.2018

Për ditën e të dashuruarve. Këngëtarja Rovena Stefa sonte ka lansuar këngën e saj më të re, shkruan lajmi.net Fjala është për projektin e titulluar ‘Unaza’ të shkruar nga Rovi dhe Gent Fatali kurse ...

Rovena Stefa mjaft e veçantë në projektin e ri, një mesazh unik

Flaka - 14.02.2018

Ajo shquhet për këngë e video unike edhe këtë projekt që sapo e publikoi në këtë ditë të shenjtë të të dashuruare është i tillë. Tashmë ajo “Unaza” e shumë komentuar e këngëtares Rovena Stefa sapo u ...

Rovena Stefa vjen si “superwoman” në këngën e re “Unaza”

Telegrafi - 14.02.2018

Rovena Stefa ka sjell këngën më të re në tregun muzikore pas një kohe të gjatë. “Unaza”, titullohet kënga më e re, të cilën e ka shoqëruar me një video të veçantë.

Rovena Stefa mjaft e veçantë në projektin e ri, një mesazh unik

Zhurnal - 14.02.2018

Rovena Stefa mjaft e veçantë në projektin e ri, një mesazh unik Ajo shquhet për këngë e video unike edhe këtë projekt që sapo e publikoi në këtë ditë të shenjtë të të dashuruare është i tillë.

Rovena Stefa vjen si “superwoman” në këngën e re “Unaza”

Almakos - 14.02.2018

Rovena Stefa ka sjell këngën më të re në tregun muzikore pas një kohe të gjatë. “Unaza”, titullohet kënga më e re, të cilën e ka shoqëruar me një video të veçantë.