TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Capello rikthehet në skenë, merr drejtimin e Kombëtares së njohur

Lajmi.net - 12.10.2017

Fabio Capello mund të marrë Kombëtaren e Italisë. Trajneri i njohur italian, Fabio Capello, pritet të ndahet me ekipin e Jiangsu Suning. Sipas mediave italiane, Capello mund të bëhet përzgjedhës i ...

Capello mund të lërë Jiangsu Suning për....

Albeu.com - 12.10.2017

Është raportuar se Fabio Capello do të largohet nga kinezët Jiangsu Suning , duke çuar në lidhje me drejtimin e Kombëtares Italiane. Trajneri u emërua nga këshilltari teknik i Interit, Walter ...

Italia, Ventura ndjen dhe hijen e Capello-s

Top Channel - 12.10.2017

Jo vetëm Antonio Conte, mbi Gian Piero Ventura ka lëshuar hijen e tij edhe Fabio Capello, edhe pse ky i fundit ka edhe një vit kontratë me klubin Jiangsu në Super Ligën Kineze.